Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés igazán szerelmesn...

Milyen érzés igazán szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom a választ,de ti mit éreztek,amikor mindent ellep a rózsaszín ködfátyol?

2012. dec. 5. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolódó kérdések listáját nézd meg, vicces.
2012. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Próbáltam megfogalmazni, de leírhatatlan :)
2012. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
fájdalmas.
2012. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Remek, tuti! Nem tudsz racionálisan gondolkodni, nem vagy észen, nem is jár más a fejedben.


Nem szeretnék többször "az" lenni!

2012. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 wartburg353s ***** válasza:
100%
Olyankor semmi sem megerőltető, ha a szerelmemért teszem. Hajlamos vagyok elfogadni az ő véleményét a világ dolgairól, még ha régebben másképp gondolkoztam, akkor is. Ha vele vagyok, egy percig se unatkozom, még ha nem csinálunk semmit, csak összebújva ülünk, akkor se. Ha távol vagyok tőle, nagyon lassan telik az idő, semmi nem tud lekötni, unatkozom és minden idegesít.
2012. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Heló!


Szerintem az igazi szerelem nem a "rószaszín köd". Nem egy múló dolog. Mi két éve vagyunk együtt, nagyon jó harmóniában. Minden nap beszélünk, ha távol is vagyunk egymásól - gyakran így van, mivel ha együtt is lakunk, barátnőm pozsonyi, én győri vagyok és még néemtbe is járok. Midnent megbeszélünk, ezért nincsenek nagy vitink, csupán ksi összezördülések - de hol nincs az? -, ha kell, feláldozzu ka másikért a dolgokat, akár a nagyokat is - természetesen egy határon belül. Mivel hasonló az ízlésünk, mégis sokbmindenben máskpp gondolkodunk, ezért jól kijövünk egymással és unalomnak a jele se volt a két év alatt.


És ez a válaszom arra, amit érzek, guyanis ezt érzem, ezt az összességet. És ez csodás, fantasztikus. Hiszen van egy párom.

2012. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Azokat már végigolvastam,de én még nem kérdeztem meg. :D

Nem tudok betelni a válaszokkal.

2012. dec. 5. 23:48
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Sosem érzem magam egyedül, azt érzem mindenben számíthatunk egymásra. Akármit is csinálunk, az vele jó, vele a legjobb! Egymás életévé váltunk, megbízhatok benne, óriási biztonságot nyújt. A legnagyobb baj is mellette sokkal enyhébb lesz, viszont ha összeveszünk, akár csak egy kis időre is, nem találok nyugalmat. Nem tudok rá haragudni, a bizalom ami kiépült köztünk elvezet odáig, hogy mindig meg tudjuk érteni a másikat. Elfogad olyannak amilyen vagyok, ugyanakkor jobbra sarkall. A másik gyengeségeiben ugyanúgy megtaláljuk a jót, mint az erősségeiben. És amikor megölel...az annyira, de annyira jó :):)


Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal, de azt hiszem ritka az olyan kapcsolat, mint a miénk és erre nagyon büszke vagyok :)


20/l

2012. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
23:43 Nagyon tetszett a válaszod.Sok boldogságot! A többieknek is.
2012. dec. 5. 23:57
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Sosem érzem magam egyedül, azt érzem mindenben számíthatunk egymásra. Akármit is csinálunk, az vele jó, vele a legjobb! Egymás életévé váltunk, megbízhatok benne, óriási biztonságot nyújt. A legnagyobb baj is mellette enyhébb lesz, viszont ha összeveszünk, akár csak egy kis időre is, nem találok nyugalmat. Nem tudok rá haragudni, a bizalom ami kiépült köztünk elvezet odáig, hogy mindig meg tudjuk érteni a másikat. Elfogad olyannak amilyen vagyok, ugyanakkor jobbra sarkall. A másik gyengeségeiben ugyanúgy megtaláljuk a jót, mint az erősségeiben. És amikor megölel...az annyira, de annyira jó :):)


Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal, de azt hiszem ritka az olyan kapcsolat, mint a miénk és erre nagyon büszke vagyok :)


20/l

2012. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!