Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok normálisnak...

Mennyire tartjátok normálisnak hogy a párod/férjed külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés

Nekünk fél évig ment,havi 3 napot volt itthon.

A fél év alatt elvetéltem, meghalt édesapám és ő nem volt mellettem mint társ,teljesen eltávolodtunk egymástól.


Az én tapasztalatomat félretéve,ti mit gondoltok arról,hogy a férj hetekig nincs a barátnője/felesége/családja mellett?


2012. dec. 4. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
ha muszály akkor bizony menni kell mert itt ahol élunk ez halott téma munka és kereset:(
2012. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem normális, de van amikor ez van. Az én párom egy szuper lehetőséget kapott, amit nem lehetett visszautasítani. Itthon is nagyon jól keresett, szóval nem a pénz miatt ment ki. Igaz, mi szerencsések vagyunk, a munkahelyén nagyon jól találták ki a dolgot, hétfő hajnalban indul, és csütörtök estére már itthon is van, állják neki a repjegyet. Emellett napi 1-1.5 órát beszélünk skype-on, így egyáltalán nem visel meg a dolog, sőt valójában meg is erősítette a kapcsolatunkat.

Ha hetekig nem látnám, akkor valószínűleg szakítás lett volna a vége.

2012. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 15 hónapja vagyunk ilyen helyzetben de nagyon kezdtünk eltávolodni egymástól, az én párom 3 havonta jár haza 2 hétre ami az elején elfogadhatónak tünt de mára már nem elég.A kapcsolatunk érdekeben ugy döntöttünk haza jön végleg karácsonykor.
2012. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem, de rengeteg olyan ismerősöm van, ahol 11-15 éve kint dolgoznak a férjeik. Hogy eltávolodtak e, nem tudom, mert nem kérdezhetek így rá, ez tapintatlanság. Nincs már bankkölcsönük, semmi tartozásuk, élnek szépen. Ez látszik az kívülállónak, azt meg csak Ők tudják, hogy érzelmileg hogy állnak.
2012. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9-es: Az tök jó, ha MEHETTEK, akkor mentek ti is. Szerintem itt inkább arra kíváncsi a kérdező, hogy ha nem mehet a család akkor mi van és hogy lehet túlélni. Mert sajnos nem minden esetben mehet a család.
2012. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok: nekünk sem varázsolódott az asztalra a repülőjegy és a szállást sem intézte el senki helyettünk. Igen, nehéz elmenni, anyagilag és érzelmileg is, főleg egy 7 hónapos babával.


És a kérdező esetében sem arról van szó hogy muszáj, hanem hogy a férje még többet szeretne. Ami nem baj, csak így nem biztos, hogy megéri. Nekünk nem érte volna meg.

2012. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt tudom, én írtam a 6-os választ. Írtam, hogy itt a férjjel van a probléma, mert nem szorulnának rá éppen....
2012. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!