Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányomnak...

Szerintetek a lányomnak vennem kéne drágább holmikat?

Figyelt kérdés

A lányom egy olyan fiúval jött össze pár hónapja, akinek nagyon gazdag családja van, a szülei mindenhol ott vannak, ami fontosabb, elegánsabb esemény, és eléggé kedvelik a lányomat, így őt is viszik mindig magukkal. Nagyon csinos lány (persze lehet gondolni, hogy csak elfogultságból mondom, de tényleg az), így külsőre teljesen beleillik az ilyenfajta társaságba is, viszont nincsenek drága ruhái, ékszerei stb... Persze elegáns dolgai vannak, de egyik se ilyen drága márka. Nem mondta még, hogy igényt tartana ilyesmire, de vajon így nem nézik ki onnan?

Vagy ha kinéznék, akkor valószínűleg nem hívnák mindig, nem?

Hogy látjátok? Nem igazán van tapasztalatom ilyen téren.

Meg egyáltalán nem lehet ez probléma, hogy mi nem vagyunk ilyen gazdag család? A lányom szerint se a fiú, se a családja nem felvágósak a pénzükre, meg nagyon szeretik őt, de én még nem ismerem őket.


2012. dec. 2. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne csinálj belőle Úrhatnám polgárt csak azért,mert a pasija,akivel lehet h pár hónap múlva szakítanak,tehetős családból van
2012. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell drágább. Maradjon minden így, ahogy most. Ha szereti a fiú, akkor elfogadja olyannak, amilyen. Ha meg nem, akkor annyit is érhet a srác.
2012. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki öltözzön úgy ahogy akar és megteheti. Annak semmi értelme nem lenne hogy játssza ott a gazdag macát a drága cuccokban miközben nem is gazdag. Ez inkább viccesen nézne ki.
2012. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan jól állnak, és elvárnák azt a színvonalat, majd biztosítják neki.

Ha lenéznék, nem lenne vele a fiú.

Te olyat vegyél, amit megtehetsz, ne akarj erőn felül versenyezni olyanokkal, akikkel nem tudsz... Világmárkák nélkül is fel lehet csinosan, elegánsan öltözni, mint írtad te is.

2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

"külsőre teljesen beleillik az ilyenfajta társaságba is"


Akkor szerinted aki csak átlagos vagy nem szép, az nem illik bele a gazdagék társaságába..Kicsit gyökér hozzáállás.

2012. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

OMG... nem az a lényeg, h drága cuccai legyenek, hanem hogy ízlésesen, elegánsan öltözzön, ha valami partyra, fogadásra megy.


én pl turiban szoktam vásárolni, és olyan cuccokat, hogy a Zarából, Mangoból, Bershkából öltözködő lányok is megdicsérik. sőt, tutira nem lesz ugyanolyan ruhám mint a kolléganőmnek, vagy a buliban a többi vendégnek. ennek örülök is. :)


nem kell urizálni. ha egy különlegesebb alkalomra valami jobb cuccot szeretnétek venni, akkor sem kell tízezreket kidobni az ablakon, csak jól körbenézni, hogy hol vannak olyan turik, ahol vannak elegáns ruhák.

2012. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak gratulálni szeretnék amiért a lányod ilyen barátot talált akinek a szülei is szeretik. Reméljük sokáig együtt maradnak. És nem kell neki drága holmi, így is szeretik, ha meg nem akkor annyit is érnek azok az emberek.
2012. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kinéznék, az már érezhető lett volna.


Egyébként meg a trendi nem egyenlő az ízlésessel - ezt sok gazdag is hajlamos elfelejteni.

2012. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem utalt még rá a lányod, ezért nem hiszem hogy gond lenne. Ha igényesen és csinosan fel van öltözve akkor mindegy hogy D&G van azon a ruhacimkén vagy valami kínai jel. Meg ahogy mondták feljebb is, turiban is ki lehet fogni vadiúj márkás ruhákat, sőt a vintage darabokat pedig, aminek még nagyobb a presztízse máshonnan nem is tudná beszerezni:) Hogy megnyugodj, hívd el őket egyszer vacsorára vagy csak egy kávéra, és akkor majd meglátod hogy mennyire felvágósak vagy rendesek. De szerintem ha szégyellnék a lányod, akkor egyszerűen nem vinnék magukkal, vagy vennének neki drága ajándékokakt,h azt vegye fel.
2012. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!