Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » így tényleg kidobhatnak?

így tényleg kidobhatnak?

Figyelt kérdés
az anyám és az apám ki akar dobni itthonról. azt mondták írnak egy kérelmet a tanácsnak kell hozzá 4 tanú aláírása az anyámé is meg az apámé is. 27 / f vagyok. így tényleg kidobhatnak vagy csak fenyegetés? ( am sztem nem kell ide a tanács de ők azt mondták h ha csak úgy kidobnak akk megbüntethetik őket de ez sztem hülyeség mert elmúltam már 18.) ez csak fenyegetés lenne ez a tanácsos dolog? vagy hivatalos úton így tudnak kitenni?
2012. nov. 29. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Rákerestem neked, kényszerkijelentés a neve, tényleg kell két tanú,ezek szerint anyukádék már utánanéztek, itt le van írva minden:

[link]

2012. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell hozzá az aláírásod.

Bemennek a hivatalba, fizetnek 2-3e Ft-ot és már ki is vagy jelentve. Ezt hívják kényszer kijelentésnek.

De nekem úgy tűnik, hogy te csak arról akarsz megbizonyosodni, hogy blöfföltek. Aztán, amint biztossá válik, hogy nem mondták komolyan, szépen megülsz megint otthon, mint az iszap.

Inkább menj oda hozzájuk. Mond meg szépen, hogy elkezdessz gőz erővel állást keresni. És ha ez megvan, akkor onnantól számítva 3 hónap és költözöl. Bérelsz szobát, nézel társ albérletet vagy valamit.

Illene már kirepülnöd! Hagy legyenek kicsit kettesben.

2012. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Ok hogy 27 évesen illene költöznöd de a te szüleid is olyanok mint valamelyik nap a nőci aki a 24 éves lányát akarta kidobni.


Ti is egy szobába laktok?????-Mi van a szülőkkel???

2012. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért ne öld meg őket.
2012. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Nálatok még Tanács van? Érdekes. De akkor azt már biztos tudjátok, hogy a háborúnak vége. :-D
2012. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen,kirakhatnak és gondolom ez az utolsó esélyed náluk mert már sokszor kértek hogy dolgozz,kezdj magaddal valamit...!

Majd csak megjön az eszed ha meglátod hogy a lakhatás sincs ingyen ám!!

2012. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
keresek munkát de nem találok nem értitek???????????? szerintetek olyan könnyű munkához jutni hogy hipp hopp találtál is??? amikor mindenhol leépítés van???? komolyan mondom ennyi hülye embert én itt még nem láttam. régebben szoktam ide feljárni de ezek szerint azóta elbutult a nép xd
2012. nov. 30. 09:04
 18/19 anonim ***** válasza:
xd akk stb. Biztos, hogy te 27 vagy?
2012. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nektek van annyi eszetek mint 1 marék molylepkének:XD egyszerűen nem értitek meg h az ember dolgozna, de a munkahelyeken leépítés van...és akk persze az ember a hülye mert miért nem megy dolgozni....
2012. nov. 30. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!