Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha túl szőrös...

Mit szólnál ha túl szőrös feleséged lenne?

Figyelt kérdés

Voltam már mindenfelé kivizsgálásom,semmit sem találtak, azt mondták ilyen alkat vagyok.Szőrös az arcom,a fenekem,kezem stb.. mindenem. 3 hetente járok gyantáztatni,,igényes nő vagyok,de ez a probléma akkor is fent ál.


Te el tudnál fogadni így egy nőt?

Félek hogy így nem lesz férjem...

24/N


2012. nov. 28. 18:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

kicsit sajnálom a lányokat, hogy nem annyira elfogadott, ha szőrösek. mert amúgy jó érzés szőrösnek lenni. olyan, mintha valami állat féle lenne az ember, valami majom pl :D és a nők ezt nem élvezhetik ki magukon.


amúgy én is el tudnám fogadni. de a humoron is sok múlik. ha a nő feszült emiatt az más, mintha röhög.

2012. nov. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szió.Hetente kell gyantázni az arcom máskülömben olyan lennék mint egy férfi.Komolyan..bajszom és szakállam van.A testem 80%a szőrős,beleértve fenék láb kar hát mell has,lehet ez több is 80%nál.

Férjemet csak az arcom zavarja néha ha elsumákolom a gyantázást a többi nem.Szoktunk vele poénkodni is,nem veszem magamra.

Férfihormonom majdnem olyan magas mint egy férfié,plusz PCOS is vagyok,emiatt hosszú évekig nem lehetett kisbabánk.van egy gyógyszer amit szednem kellet hogy a hormon leszoritsuk normál környékére,de ez egy fogamzásgátló féle és csak meghatározott ideig lehet szedni.Szedhetnék steroidot de azt meg nem szeretnék akkor inkább maradok jeti.

2012. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is szőrös vagyok, teljes arcgyantára mondjuk nincs szükségem, de áll-, bajusztájékon nagyon is (ráadásul a növekedési fázisban baromira zavaró, hogy még nem nőtt ki, hogy kiszedhessem, de a fekete pötty már látszik).

A lábamon konkrétan fonni lehetne, ha épp nincs leszedve, a fenekem és a karom is szőrös.

A férjem elfogad és szeret így is, mondhatni, szőröstül-bőröstül. Te is megtalálod a párod!!

2012. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én bnőm (19) is nagyon szőrös tipus, mondjuk leginkább intim részen, teljesen a combhajlatig van sok és sűrű szőrzete, a többi helyen nem annyira sok. Én elfogadtam, így szeretem, szokta borotválni, de ha elmarad az sem érdekel...ha sosem borotválna, az sem zavarna, nem a szőrzetért vagy szőrtelenségért szeretem. Remélem ő lesz a feleségem, bár az még odébb van. 23F
2012. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
próbálkoztál már lézeres szőrtelenítéssel? azt mondják az elég hatásos és hosszútávú.
2012. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

24-es válaszadó nagyon aranyos választ adott! :) Sok sikert nektek.

Amúgy az én barátom folyamatosan megjegyzi, h milyen szőrös a karom persze csak heccel vele.(hozzáteszem nem láttam még olyan szőrös karú férfit se mint amilyen az enyém) xD.

Nyáron kénytelen vagyok azt is a csuklómtól a vállamig szőrteleníteni, mert a buszon megőrülnek ha meglátnak.

Amúgy attól még lehet barátod/férjed, csak az foglalkozik ilyesmivel aki nem nézett előtte magába. Mindenkinem van vmi hibája ami a másikban zavaró lehet.

2012. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyakamon és az államon vannak fekete szőrök. Csipesszel kell kiszedegetnem. Mindenki előtt próbáltam régen titkolni, a jelenlegi férjemnek a 3. randinkon elmondtam. A reakciója annyi volt, hogy megcsókolt :) Szóval ha szeret valaki, akkor elfogadja.
2012. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van ilyen "problémám".Van pici bajszom is, azt mindig gyantáztatom,a combom is szőrös, és még pajesznál is szokott lenni elvétve szőr,azt is szedem.Nem szégyellem mert ember vagyok :DIgényes vagyok magamra, de ez ellen nem tudok mit csinálni :)

Aki meg így nem fogad el, annak meg puszi nyaljon sót :D

2012. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok extrábban szőrös, de nekem is meg vannak a magam testi bajai: pikkelysömör. Gyógyíthatatlan, max. tünetmentesíthető és ha épp rossz passzban van "Őfelsége", akkor bokától-tokáig olyan vagyok.

Mégis van párom már nagyon-nagyon sok éve, szóval nem kell aggódni! :)

Aki szeret sok mindent képes elfogadni!

23/L

2012. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 kgaba88 válasza:

Ha gondolod, én szívesen elveszlek feleségül. :-)

<egy szőrös fiú>

2012. dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!