Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha túl szőrös...

Mit szólnál ha túl szőrös feleséged lenne?

Figyelt kérdés

Voltam már mindenfelé kivizsgálásom,semmit sem találtak, azt mondták ilyen alkat vagyok.Szőrös az arcom,a fenekem,kezem stb.. mindenem. 3 hetente járok gyantáztatni,,igényes nő vagyok,de ez a probléma akkor is fent ál.


Te el tudnál fogadni így egy nőt?

Félek hogy így nem lesz férjem...

24/N


2012. nov. 28. 18:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

nem PCOS miatt van? az okoz ilyet

egyébként meg ha rendszeresen jársz gyantáztatni akkor nem olyan feltűnő nem?

2012. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kivizsgáltak PCO-ra is,meg pajzsmirigy vizsgálat vérvétel minden,de semmit sem találtak :(
2012. nov. 28. 19:00
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy hasonló korú diáktársam, az öltözőben láttam hogy csupa szőr mindene, és nem is az a halvány. Sötét és göndör szőr borította az egész testét. Az arcán nem látszott mert minden reggel borotválkozott szegény. De kedves lány volt, sokan barátkoztak vele, mert arany szíve volt. Szerintem ez volt az oka, hogy nem tartották gáznak, és később barátja is lett. Gondolom elfogadta olyannak, amilyen.

Azt javaslom neked is, hogy hagyd, hogy önmagadért szeressenek, és ne azért mert sima a bőröd. Akinek a külső a fontos, az a férfi olyan is.

Amiről nem tehetsz, azt nem kell szégyellned!

2012. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Ne aggódj, a férjed, azért lesz a férjed, mert úgy szeret, ahogy vagy. Elfogadja a személyiségedet és a testedet is. Gondolj bele, hány olyan pár van, ahol pl valamelyik félnek nincs meg valamelyik testrésze vagy meg van égve, őket is elfogadták, a te problémád szinte semmiség. De tudom, hogy nagyon zavaró lehet, és elbizonytalanít, tartsd rendben magad továbbra is és semmi baj nem lesz. Ha még nem voltál, esetleg elmehetnél egy magán endokrinológushoz, lehet mégis hormon probléma.
2012. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
a 3. válaszadót véletlenül lepontoztam, hogyan tudom visszavonni és helyette zöldet nyomni?
2012. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a keresztcsont tájékán (fenék felett, hát alsó része, gerinc vége) van egy ilyen folt. Levettek egy vödör vért, megnézték mindenre, nem találtak semmit.

Évekkel később egy neurológus ismerősnek említettem, megnézte, kért egy röntgent. Akkor derült ki, hogy nyitott gerincem van és mivel az idegrendszer úgymond nem normális állapotban van (nem zárja körbe a gerincvelőmet teljesen a csigolya), így reagál rá a testem. Gyógyítani nem lehet, nekem a lézeres szőrtelenítés enyhítette.

Szerintem próbálkozz neurológussal is, lehet idegrendszeri alapú.

2012. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
5-ös: nyomtam neki egy zöld kezet :)
2012. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem ilyen durvan, de nekem is szoros a kezem, hasam stb.

Anno a baratom hivta fel ra a figyelmem, hogy szoros a hatam (nem hosszu, de eleg sotet szinu). Egyaltalan nem zavarja, imadja puszilgatni, meg simizni:) Nem gondolom, hogy egy ilyen dolog ket ember koze allhatna, hiszen ez akar kapcsolat alatt is kialakul. Akkor mi lenne, elhagyna?

Ha igenyes vagy, nem lehet gond, ne aggodj:)

Mondjuk nekem arcnal nagy szivas lenne, ugyanis a gyantatol teljesen kipattogok, es voros a borom napokig...

2012. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%

Én is nyomtam 3-asnak zöldet :)

kérdező én ugyanettől szenvedek annyi a különbség, hogy nekem betegség miatt van. Nagyon zavar, főleg arcom... de hogy a kérdésedre is válaszoljak, férjem elfogadott így. Én még nem fogadtam el magam, de dolgozom rajta :)

2012. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

Én is zöldítettem a hármast. :)

Meg mindenki mást is, aki nyomott neki zöld kezet. Sőt, azt is, aki szólt, hogy véletlen lepontozta.

2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!