Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ebben az esetben a...

Mi lehet ebben az esetben a módja, hogy újból szeressen?

Figyelt kérdés

Párommal 6 év együtt élés, közös gyermek után úgy döntöttünk külön válunk :(


Nincs harag, már veszekedés sincs, csendes szomorúság van csak. Év végéig nem költözünk külön a lányunk miatt (mikulás, karácsony együtt ünnepeljük)


Én döntésem volt, de nem én miattam. Állítólag nem szeret már, sok benne a tüske a rég múlt miatt (veszekedős, hisztis voltam elég hosszú ideig), nem látja per pill csak a rossz dolgokat, nem hisz benne hogy lehetünk olyan boldogok mint régen.


Én nagyon szeretem Őt, viszont nem szeretném magamhoz láncolni. Neki megfelelt volna úgy hogy együtt maradunk hátha jobb lesz, de tenni meg úgy érzi nem tud érte egyenlőre érzelmileg semmit, mert mint már említettem nagyon a "rosszban él".


Imádom, most hogy vége, most értem meg mennyire nem helyén valóan viselkedtem sokszor, mennyire nem akarom elengedni. Ő az életem értelme a lányunk mellett.


Mit tehetnék ebben a maradék időben hogy vissza találjon hozzám? Fizikai közeledés kizárva, ennél finomabb módszer kell. Próbáltam már, csak még jobban eltaszítom vele. A szívét kell megnyernem. De hogy? Kedveskedés vagy távolság tartás, mig nem kezdek neki hiányozni?


Segítsetek kérlek, a szívem szakad meg :(((


2012. nov. 26. 11:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Persze hogy leírhatod :) Hátha okosabbak leszünk :)

Próbáld meg Te is ezt amit a többiek írnak, jó ötletnek tűnik :)

2012. nov. 26. 12:32
 12/18 Noocyy¤.¤ válasza:
Kedveskedtem neki elèg sokszor... Müködik minden kètnapig aztán ugyanez a helyzet. :/
2012. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez a film a könyvről szól amit ajánlottam. Nézd meg és kiderül, hogy nagyjából mit takar a könyv. De igen, szerintem ez a lényege...

http://www.youtube.com/watch?v=9O0YPoOk8gM


Belekeverik a vallást is, ami ha téged zavar, akár ki is hagyhatod. Ha nem, akkor ne. :) A lényeget tekintve nem számít.

2012. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem is szakított a párom, sokat veszekedtünk, elhidegültünk egymástól, szóval volt probléma. Akkor jöttem rá csak igazán, hogy mennyire szeretem és nem tudok nélküle élni. Haza tudtam volna költözni anyukámékhoz, ha akartam volna, de nem akartam. Eldöntöttem, hogy nem adom fel, harcolni fogok érte.

Ami nagyon fontos, hogy nem nyaggattam azzal, hogy én mit érzek és hogy szeretném, ha újra összejönnénk, türelmes voltam. Kedves voltam Vele, lestem a kívánságait, kiszolgáltam, hagytam, hogy hadd csinálja, amihez kedve van. Közben volt, hogy azt mondta, Ő nem akar békülni, ne is reménykedjek, máskor pedig kivehető volt a szavaiból, hogy nincs még lezárva a kapcsolatunk.

Nagyon nehéz volt, de tudtam, hogy ha bármit is erőltetek, azzal csak elrontok mindent.


Szerencsére nem tartott sokáig ez az időszak és visszatalált hozzám, azóta is boldogok vagyunk.

Szóval szerintem az a lényeg, hogy legyen melletted jó kedve és semmit ne erőltess, hagyd, hogy magától alakuljanak benne az érzések!

2012. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
látom kicsit régiek már a válaszok én is hasonló problémával küzdök csak mi fordítva vagyunk én a férfi lettem kiszorítva mindenből mi is most ott tartunk hogy barátkozunk sokat beszélgetünk talán néha egy szájra puszi eldördül de ennyi.probálok időt teret adni de nem sokat mert a távolság szerintem nálunk is árt 5hónapja rossz a kapcsolatunk de most 3hete mondta igazán h hagyjam most békén egy időre sajnos a problémákról nem sikerül vele beszélnem minden másról igen kedveskedek mindig neki mit tehetnék még segítsetek
2015. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Holgyek, Urak!

En is latom, hogy elegge regiek a valaszok es maga a kerdes is....

de engem is a szakadek szelere sodort az elet/sors! nalunk 2 fiu van(5evesek)! nagyo lelaposodott a kapcsolatunk....mi nem veszekszunk vagy ne adj isten verekszunk... egyutt elunk/ hazasok vagyunk 7 eve. es mivel nem figyeltem elegge az erzeseire(tudom, hogy oriasit hibaztam), o sajnos telefonon felvette egy regi baratjaval a kapcsolatot es most nagyon egy lapon vannak.... en is keson jottem ra, hogy mi is az igazi szeretet!!! es nem akarom elengedni a felesegem!!! barmit megtennek, hogy visszakapjam es ami a legfontosabb, hogy ujra boldogok legyunk!!!

esetleg, ha valaki leirna/valaszolna, hogy neki hogy alakult a sorsa, azert nagyon halas lennek! a filmet megfogom nezni....lehet a felesegemmel egyutt....nem tydom, hogy az jo otlet e, vagy pont o is magara ismer es segit neki is....

ez majd kiderul....

koszonom

2016. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A 4-es válaszoló nagyon jókat ír, én ezt alkalmaztam többek között (a barátság visszaépítése), és mondhatom, hogy abszolút sikeres. :)


Emellett, ami nekem még sok segítség volt, én ez alapján működtem: [link]


A dolog lényege, hogy 1. legyél újra igazi Nő 2. Legyen ismét barátod a volt párod. 3. Ha ez megvan, kitartás kérdése, és lehet már játszani, hülyülni, lazán elmenni ide-oda... Nekünk kb 2,5 hónap volt a különlét, mindenki lemondott a dologról, valahogy mindenki természetesnek tudja venni a szakítást és valamilyen végleges dolognak. És annak nem feltétlenül kell annak lennie, főleg akkor, ha tisztában vagy vele, és őszintén ránézve, valóban voltatok boldogok együtt.

2017. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

:) valahogy én is abban látom a megoldást hogy úgy vissza szerezni hogy elő jön belőlle is az érzés ami távolságtartással nem fog!én is kedves vagyok vele kacérkodok és már nem sürgetem remélem meg kesz az eredmény hogy mi újra egymásra találjunk.Ha meg mégse akkor pedig egy boldogabb ember válljon belőllem!

Tippek jöhetnek még szívessen olvasom!:)

2017. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!