Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak ilyen súlyos generációs ellentétek a mai világban?

Figyelt kérdés

Sajnos mi sem jöttünk ki túl jól édesanyámmal, de amit itt olvasok és pláne amilyen mennyiségben, az egyenesen elkeserítő :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=any%E1m


A családok szétperegnek, a válások aránya az egekben. Hova vezet mindez? Hogy lehetne ezt visszafordítani?


2012. nov. 25. 12:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hűű, nagyon elment ez a kérdés más irányba. Évek óta nem nézek tévét, fogalmam sincs, hogy miket adnak :)


A kérdés lényege az lenne, hogy hogy lehet VISSZAFORDÍTANI azt a negatív sok mindent, ami a családokkal és az egyénekkel folyamatosan történik.


A hírközlést az #5-ös válaszoló példájára írtam, de nem gondoltam, hogy ez a főkérdést is elviszi más irányba :)

2012. nov. 25. 16:36
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan írd le, hogy mire gondolsz, mert ez így vészharang kongatás, túlzó általánosítás, hogy "ami a mai világban az emberekkel...".

Kikkel, mi, milyen mértékben?


Ha a szülőkkel való ellentétre gondolsz, az mindig is létezett. Amíg nem volt internet, addig kevésbé tudott róla a külvilág. Lázadó kamaszok, akik eltúlozzák a szülői szigort (igen, én is utáltam anyámat akkoriban), illetve gyerekneveléshez éretlen szülők.

2012. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!