Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyunak...

Hogyan mondjam el anyunak hogy gázul nézz ki az a sapka amit vett?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan ronda,de elmentem benne suliba de a fél iskola rajtam röhögött,de anyának már azt hazudtam hogy tetszik!! Ha elmondom neki hogy nem tetszik megharagszik és legalább egy évig nem vesz nekem semmit!:'( Mit csináljak?Hogyan mondjam el neki?Ki add érte pénzt én meg soha nem veszem majd fel?!Nekem is rosszul esne ha ezt mondanák hogy nem tetszik az ajándékom!...:'(
2012. nov. 23. 15:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

NNNNNNNNNNNNNE mondd meg neki!

meg fog sértődni nagyon...


vedd fel reggel és amint kilépsz az utcára vedd le és cseréld le ha van másik... ha meg otthon vár délután vedd fel az ajtóban és kész. mintha az lenne rajtad.


ha meg együtt mentek valahova mondd azt, hogy hát most nem fázik a füled nem kell sapka

2012. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Milyen sapka? Nem is biztos hogy gáz.
2012. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mutass egy fotót, légyszi... :) Ígérem, nem röhöglek ki!
2012. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. Csak addig hord, amig ő lát benne, utána vegyél fel másik sapkát.


2. Pár hét elteltével hagyd el egész "véletlenül".

2012. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Itt vannak képek...Itt is mindenki azt válaszolta hogy gáz...:( Am köszi a válaszokat! :)

2012. nov. 23. 18:58
 16/19 anonim ***** válasza:

Feltételezem - főleg a képről - hogy elég fiatalka vagy még :)

Egyáltalán nem gáz ez a sapka, csak nem a te korosztályodhoz való.

Szövetkabáttal baromi jól nézne ki, pláne ha egyéni stílusa is van hozzá az embernek.


Nekem pl. jól állna mert szó szerint piros hajam van, csak itt is az a probléma hogy bőrkabáthoz már nem illik, én pedig most abban járok :)) 22/N

2012. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél ilyen fiatal mondanám hogy nézel ki ebben a sapkában, teljesen elönytelen, meg tudom érteni a sok kérdést a felmerült benned:-)

Ha még a többiek nem látták akkor beszélj anyukáddal, mond meg neki ne haragudjon, igazán próbáltál megbarátkozni vele, de nem megy. Nem fogod hordani, úgyis leveszed az első adandó alkalommal ahogy már nem lát.

Cseréltessétek be, ha ezt nem lehet majd elhordja ő:P.

2012. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Olvasgattam itt az előző hozzászólásokat, és anyaként bizony elgondolkodtam. Arra kaptál ötleteket, hogyan "verd át" anyukádat, hogy ne tudja meg, nem is hordod a sapit. Tetszik, hogy aggódsz amiatt, hogy megbántod, jó gyerek vagy. Én személy szerint sokkal jobban örülnék, ha a gyerekem megmondaná, hogy nem tetszik neki, amit tőlem kapott, mint az, hogy átver. Szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy az iskolában kinevették, nem érzed magad jól benne, ha lehet, cseréljétek vissza egy olyanra, amiben szívesen vagy. Először biztos rosszul esik neki, de meg fog érteni.
2012. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!csak azért nem lehet becseréltetni mert mikor elmentek 2 napra apámmal kirándulni akkor vették az ország másik felébe! :/ Sztem inkább őszinte leszek! csak még szedek egy kis bátorságot.:/
2012. nov. 23. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!