Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám a...

Miért nem közeledik hozzám a párom?

Figyelt kérdés

3hónapja szültem(semmi sem maradt,és nem is látszik rajtam)

Már a terhesség alatt is sokat romlott a szexuális életünk,a párom nem közeledett hozzám.Amikor én közeledtem nem utasított vissza,csak nagyon ritkán a fáradtságára hivatkozva.Azt mondja azért nem közeledik,mert este mikor hazaér,már hulla fáradt,pihenésre vágyik.Na jó,de hónapok óta ez megy.Havi egyszer közeledik felém szexuális úton.Ő 32 éves,én 23.Az igaz h rengeteget melózik,13óra fizikai meló,plussz még mellé vezet,meg az itthoni papír munka,tervrajzok,egyebek.

Amúgy átölel,megpuszil,ezzel nincs gond,csak a szexxel.Mit tegyek?Belefáradtam h én közeledjek.Már beszéltünk erről,és mindég vita a vége,hogy én őt nem értem meg,meg ilyenek.Megértem én,de legalább hétvégén lenne "fickósabb".


2012. nov. 23. 14:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Én másként közelíteném meg a problémádat. Elmesélek egy történetet. Összekerült két 20-on éves ember. A nőnek kevés volt amit a párja nyújtott. 5 évi házasság után derült ki, hogy a pasasnak fityma szűkülete van és minden egyes szex alatt csillagokat látott. Ezért kerülte ha lehet az együttlétet. Végül bevallotta, hogy mi a problémája. Megműtötték, azóta nincs probléma.


De lehet, hogy a párod ilyen halvérű. A fizikai fáradság teljesen elnyomja a szex iránti érdeklődését

2012. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Igen,valóban ez lehet a gond.És régóta tart,sajnos nem tudom h mit kellene tennem h jobb legyen,és ő is kívánjon velem lenni.
2012. nov. 26. 15:25
 33/37 anonim ***** válasza:
Az én párom sem sexel velem túl gyakran.Szülés előtt rengeteget voltunk együtt,és akkor is ugyanott dolgozott és ugyanannyit ahol most.Ő is folyton a fáradtságra hivatkozik.Sajnos mi már ott tartunk,hogy örülhetek ,ha havonta egyszer összejön.Mi beszélünk róla,hogy jobb lenne többször együtt lenni,mert ez már nem állapot,de valahogy hiába beszéljük át a dolgokat,nem történik semmi.Nekem egy barátnőm egyszer azt javasolta,hogy leszoktunk a sexről,és takaréküzemmódra kapcsolt a párom hormonszintje.Ő azt tanácsolta nekem,hogy amikor rám jön a kívánhatnék,kezdjem el símogatni őt ott.Kényeztessem ,csókolgassam.Ő neki ez bevált.Én még ezt nem próbáltam ki,de lehet ma este elkezdem a visszaszoktató terápiát.:)
2012. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Remélem sikerrel jársz majd.Annyi a különbség h az én párom 10 hónapja dolgozik rengeteget,tavaly még minden más volt,kevesebb volt a meló és a stressz is. Nekem ez amit írtál,beválik mindég,ha akarom rá tudom venni h szexeljen velem,de már belefáradtam abba h én kezdeményezek. Nálunk ez a szitu 10hónapja tart.
2012. nov. 26. 16:04
 35/37 anonim ***** válasza:

Sajnálom és megértem a helyzeted.

Az azért feltünő,hogy mindig a feleség a hibás.Ha nem érti meg,hogy férje folyton dugni akar akkor azért(merthát egy nő értse meg,hogy egy férfinek AZ kell),ha meg azt nem érti meg,hogy a férje "fáradt" és nem akar akkor azért.

Nálunk is ez volt,én 2 év utánn belefáratam és "leléptem",pedig szerettük egymást,és tényleg nagyon rendes pasi volt,de a havi 1-2 szex nem az én világom.Hála égnek csak barát volt,de komoly kapcsolat mert összesen 5 évet voltunk együtt,ez első 3 szuper volt.Nekem teljesen leépült miatta az önbizalmam,mert magamban kerestem a hibát(biztos nem vagyok elég csinos/szexi/nem szeret már,stb)Azóta találtam mást,akivel ezen a téren is megegyeznek az igényeink,úgy tűnik hosszú távon is :-)

30/N

2012. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
"ha akarom rá tudom venni h szexeljen velem" Akkor mi a probléma? Különben, ezt a munka mizériát én nem értem. Sokat vezettem 24, 36, 48 órát is, de elég volt össze nézni és bújtunk ágyba. Hozzám ér, elszáll minden fáradtság, adrenalin az egekbe. Szülés után felszedett 30 kilót, mégis alig vártuk, hogy a doki rábólintson, már lehet.
2012. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Az a probléma h az utóbbi pár hónapban nagy részt nekem köszönhető h volt szex.És abba fáradtam bele h én közeledem állandóan. de tegnap végre ő jött hozzám,és letepert. :)Nem közeledtem hozzá,nem is nagyon szóltam semmit,kicsit féltékennyé tettem,és lehet h észre vette magát.Csak annyit szeretnék,h közeledjen hozzám többet,ne csak én,mert amúgy jól megvagyunk,csak ezt hiányolom.
2012. nov. 27. 11:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!