Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám a...

Miért nem közeledik hozzám a párom?

Figyelt kérdés

3hónapja szültem(semmi sem maradt,és nem is látszik rajtam)

Már a terhesség alatt is sokat romlott a szexuális életünk,a párom nem közeledett hozzám.Amikor én közeledtem nem utasított vissza,csak nagyon ritkán a fáradtságára hivatkozva.Azt mondja azért nem közeledik,mert este mikor hazaér,már hulla fáradt,pihenésre vágyik.Na jó,de hónapok óta ez megy.Havi egyszer közeledik felém szexuális úton.Ő 32 éves,én 23.Az igaz h rengeteget melózik,13óra fizikai meló,plussz még mellé vezet,meg az itthoni papír munka,tervrajzok,egyebek.

Amúgy átölel,megpuszil,ezzel nincs gond,csak a szexxel.Mit tegyek?Belefáradtam h én közeledjek.Már beszéltünk erről,és mindég vita a vége,hogy én őt nem értem meg,meg ilyenek.Megértem én,de legalább hétvégén lenne "fickósabb".


2012. nov. 23. 14:28
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló,mért volt rossz húzás?
2012. nov. 23. 14:49
 12/37 anonim ***** válasza:
97%

Mert normális emberek nem igy oldják meg a problémákat.Csalnátok egymást össze vissza?Remélem ezt nem gondoltad komolyan.

Ha jól értelmezem a szavaidból ti azért néha együtt vagytok?

Közeledik feléd,tehát szeret és szerintem esze ágában nincs megcsalni téged.

Ha végképp nem tudod kideriteni mi az ok akkor legyél egy kicsit türelmessebb.

Soha nem mondanék ilyet a férjemnek hogy akkor menjen máshoz meg én is,főleg nem ilyen kevés idő útán.

2012. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
97%

> Mert normális emberek nem igy oldják meg a problémákat.


nem is beszélve, hogy majd ez lesz a gyereknek a követendő példa, gondolom ezt te sem szeretnéd.

2012. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a fáradtság a probléma, akkor keressetek áthidaló megoldást. Nálunk remekül működik, hogy ha látom, hogy nagyon kimerült a párom, akkor csak én foglalkozom vele, ami persze akkor nem feltétlen a legjobb érzés, viszont számára nem megerőltető, hisz nem kell semmit csinálnia. Van hogy csak ennyi van, aztán alvás, de azért az esetek nagy részében utána ő is foglalkozik velem.


Ennek igazából az az értelme, hogy a szex a párkapcsolat része maradjon. Ha hónapokig nem szexeltek, akkor egyre csökken a szex prioritása, és az a végeredmény, amit most tapasztalsz.

Próbáld meg apránként visszavezetni, ha tényleg nincs más a háttérben, akkor szinte biztosan menni fog.

Ja és ha belefogsz, akkor viszont ne beszélj vele arról, hogy szeretnél szexelni. Az ugyanis az elmúlt hónapokat hozza elő, amikor nem volt kedve hozzá.

2012. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Igen,néha együtt vagyunk. Ha rajta múlna havi egyszer biztos szeretkeznénk,de a baj az h nekem ez rettentően kevés. És unom azt h nem érzem rajta h kíván,h akar..
2012. nov. 23. 15:07
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Azért nem kíván, mert most már a gyereke anyja vagy elsősorban és nem nő. Ez gyakran blokkot csinál a pasikban. Szokj hozzá, hogy ennyivel kell beérned. Sajnos ez van, saját tapasztalatból mondom, velünk is ez történt.
2012. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Igen,lehet,de ezt nem mondta akkor amikor teherbe ejtett,mert a gyereket ő akarta,nem én.Mindent megteszek azért h a gyerek miatt ne menjen tönkre a házas élet,de minden hiába.
2012. nov. 23. 15:57
 18/37 anonim ***** válasza:
90%

16-os, ez hülyeség. Nekem 4 gyerekem van, és a feleségemet ugyanúgy nőnek tekintem, és kívánom a mai napig. Az egy dolog, hogy furcsa egy férfinek kezdetben, de később az a normális, hogyha a nő és férfi szerepek újra helyreállnak a kapcsolatba.


Minden nőnek és férfinek szüksége van arra, hogy nőnek és férfinek érezzék magukat a kapcsolatban! Olyan nincs, hogy elégedj meg azzal, hogy nem vagy már nő a férjed szemében, csak egy gyerekgyár/házirobot! Az nem normális párkapcsolat. Ez alapvető szükséglet a identitásunkhoz, hogy boldogak legyünk. Ha ez nincs meg, az már nem párkapcsolat, és ezért van ilyen sok boldogtalan párkapcsolat, mert ebbe emberek beletörődnek.

2012. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Boldog lehet a feleséged melletted. Vannak akiknek nem adatik ilyen férfi.Pl. nekem. Adok magamra,divatosan öltözködöm,kondiba járok,kozmetikushoz,műkörmöshöz,és mégsem kellek neki,más férfi örülne ha így nézne ki a felesége szülés után.Egyedül nem tudom helyre billenteni a szexuális életünket.Ő meg nem nyílik nagyon a dolog felé.
2012. nov. 23. 16:21
 20/37 anonim ***** válasza:
53%

De a terhesség előtt minden rendben volt? Vagy előtte is eltérőek voltak az igényeitek ezen a téren?


Nem tudom, nekem ez fura. Azt nem gondolom, hogy ne látná benned csak az anyát. Nekünk is van 3 gyerekünk, én sosem tapasztaltam ezt, sőt.


Viszont az lehet, hogy nehezen bírkózik meg avval a stresszel, hogy ő maga családapa lett, és felelős valakiért. A stressz meg elég rossz hatással van a libidóra. Beszélni kéne róla, az okot keresni, mi válthatta ezt ki.

2012. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!