Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám a...

Miért nem közeledik hozzám a párom?

Figyelt kérdés

3hónapja szültem(semmi sem maradt,és nem is látszik rajtam)

Már a terhesség alatt is sokat romlott a szexuális életünk,a párom nem közeledett hozzám.Amikor én közeledtem nem utasított vissza,csak nagyon ritkán a fáradtságára hivatkozva.Azt mondja azért nem közeledik,mert este mikor hazaér,már hulla fáradt,pihenésre vágyik.Na jó,de hónapok óta ez megy.Havi egyszer közeledik felém szexuális úton.Ő 32 éves,én 23.Az igaz h rengeteget melózik,13óra fizikai meló,plussz még mellé vezet,meg az itthoni papír munka,tervrajzok,egyebek.

Amúgy átölel,megpuszil,ezzel nincs gond,csak a szexxel.Mit tegyek?Belefáradtam h én közeledjek.Már beszéltünk erről,és mindég vita a vége,hogy én őt nem értem meg,meg ilyenek.Megértem én,de legalább hétvégén lenne "fickósabb".


2012. nov. 23. 14:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
13%
Elképzelhető, hogy megcsalt. Lehet társkeresőzik is. Kérdezz rá konkrétan.
2012. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Sok mostanában az ilyen kérdés. Megfordult a világ, a pasik nem akarnak szexelni. Hogy a fene enné meg. :( Sajnos nálunk is így volt, mára kicsit jobb lett, de rengeteget kellett hozzá dolgozni a kapcsolatunkon. A terhesség alatti szexmentesség (nálunk 0 aktus volt...ő nem akarta) igen nehezen oldódik, és lassan lesz csak normális újra a szexuális életetek.
2012. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
49%

A terhesség előtt/alatt is ez volt a helyzet? Vagy tudsz mondani egy dátumot/eseményt (nem konkrétan), amitől (ami óta) megváltozott?

Az első esetben elképzelhető, hogy neki ennyi elég, a másodiknál felmerülhet, hogy van valakije.

2012. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

Sok minden lehet a háttérben.Az szinte biztos hogy nem a fáradság az oka,mert akkor a probléma előbb jelentkezik.

Szülés után nálunk is minden megváltozott.Azelőtt sem volt egy sexmániás(mindig én akartam többször)de ami szülés után következett arra nem számoltam.9hónapig hozzám sem ért,sőt mindenféle próbákozásom elutasitotta.Mindig volt valami kifogás.

Végülis addig nyaggattam mig kiderült a valódi ok.Kiderült hogy zavarja a gyerek.Annyira nem lepődtem meg hisz ismertem ezen a téren,tudtam mennyire érzékeny.

Megoldottuk,hetente 1szer vagyunk együtt mikor a gyerek a mamánál van.

Ja,és még valami szoptatsz-e?Mert a férjem egy jóideig nem ért a mellemhez se,pedig rég abbahagytam a szoptatást már akkor.Azt mondta nagyon fura érzés látni azt hogy szoptattam a babánkat.

2012. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%

#1

Hogyne, elképzelhető, még valaki hasonló ökörséget?


Lehet, hogy rossz tapasztalata van a szülésről, mondjuk látta a lába között a vért, vagy egyszerűen ő "ilyen", hogy megelégszik ennyivel.

2012. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Ez a helyzet,h nem közeledik felém,kb február óta tart,előtte közeledett.Azt mondta nincs senkije,tuti h nem társkeresőzik,azért oda figyelek rá,még nem láttam ilyesmit.
2012. nov. 23. 14:39
 7/37 A kérdező kommentje:
A szülésnél nem volt benn,mert császárral szültem.Nem szoptattam egyáltalán mert nem tudtam. Azt nem gondolom h megcsalna..felajánlottam h ha nem jó velem,akkor csaljon meg,de akkor én is elmegyek mással,nem ment bele.
2012. nov. 23. 14:41
 8/37 anonim ***** válasza:
5%

Azért nehogy megerőszakold szegénykét.:)


És még mondják azt, hogy a férfiak mindig azt akarják, közbe meg tessék. :)


De egyáltalán miért fontos ez annyira? Eddig is megvoltál testi kapcsolat nélkül jó ideig.

2012. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
30%

Miért hiszi minden nő, hogy férjek megcsalják a feleségüket?

Ha ennyit dolgozik, mint amit írsz, akkor ne csodálkozz, hogy fáradt és nincs kedve a szexhez! Miért nem lehet ezt megérteni?

Segíts neki az otthoni munkájában. Szoktasd le a babát az éjjeli evésekről, hogy a férjed tudjon otthon nyugodtan aludni. Hétvégén is biztosítsd neki a pihenést, akkor majd nem lesz fáradt a szexhez.

2012. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
72%

felajánlottam h ha nem jó velem,akkor csaljon meg,de akkor én is elmegyek mással,nem ment bele.


Ez nagyon rossz húzás volt részedről.

4es válaszoló voltam.

2012. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!