Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám a...

Miért nem közeledik hozzám a párom?

Figyelt kérdés

3hónapja szültem(semmi sem maradt,és nem is látszik rajtam)

Már a terhesség alatt is sokat romlott a szexuális életünk,a párom nem közeledett hozzám.Amikor én közeledtem nem utasított vissza,csak nagyon ritkán a fáradtságára hivatkozva.Azt mondja azért nem közeledik,mert este mikor hazaér,már hulla fáradt,pihenésre vágyik.Na jó,de hónapok óta ez megy.Havi egyszer közeledik felém szexuális úton.Ő 32 éves,én 23.Az igaz h rengeteget melózik,13óra fizikai meló,plussz még mellé vezet,meg az itthoni papír munka,tervrajzok,egyebek.

Amúgy átölel,megpuszil,ezzel nincs gond,csak a szexxel.Mit tegyek?Belefáradtam h én közeledjek.Már beszéltünk erről,és mindég vita a vége,hogy én őt nem értem meg,meg ilyenek.Megértem én,de legalább hétvégén lenne "fickósabb".


2012. nov. 23. 14:28
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Keresem az okokat,és beszélgetek is vele,de mindég az a válasz,h ő fáradt hozzám. A terhesség előtt többször közeledett.A terhesség alatt max 5 alkalommal akart ő szeretkezni,és mostanra maradt havi egy esetleg.
2012. nov. 23. 16:57
 22/37 anonim ***** válasza:
59%

Hát a fejedben elég nagy kavarodás van, ezt nem bántásból írom.

1.) A szexuális vágy nem feltétlenül attól függ, hogy mi mindent kensz magadra, milyen csillivilli a körmöd, és hogyan öltözködsz. Hajtod a magadét, hogy neked szex kell, és hogy "jajj, mekkora s.ggfej, hogy egy ilyen jó nőt, mint én, nem akar megrakni". Igenis lehet fáradt, és a szexuális vágy amúgy is hullámzó dolog. A szeretetét kimutatja feléd, de neked nyilvánvalóan ez nem elég. Ha azt mondja, hogy nem érted meg őt, akkor valószínűleg tényleg nem. A szex nem megy gombnyomásra.

2.) volt egy ocsmány kijelentésed, ami szintén azt bizonyítja, hogy a szeretetére marhára nem vágysz, mert nyilván a szexet előbbre helyezed, mint a szerelmeteket (ha van részedről egyáltalán). Az sem érdekelne már téged, ha félremenne, csak hogy te is lefekhess végre valakivel. Hát gondolod, hogy egy ilyen kijelentés után jóérzéssel közeledik hozzád? Fel sem méred, hogy mit jelent, amit neki mondtál? Persze, hogy fontos a szex, és nehéz türelmesnek lenni, de egy - a szexnél sokkal fontosabb - dolgot szorítanál háttérbe miatta: a kapcsolatotokat, a közös gyereket. Akartad te ezt egyáltalán, végiggondoltad? Mármint a gyereket és a komoly kapcsolatot. Mert az érzelmekről még bőven lenne mit tanulnod.

2012. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
53%

Ohh, csak most olvasom, hogy gyereket az ő kedvéért szültél. Hadd gratuláljak. Ha két emberből az egyik nem akarja, akkor a gyerekkel kitolás, hogy mégis bevállaltátok. Mit gondoltál, hogy egy 30+ férfi nem akar majd gyereket? Kétlem, hogy megértél rá.

Ő családapa lett önszántából, te meg családanya az akaratodon kívül, mégis belementél. Szerintem te is tudod, hol rontottad el. Összeházasodtál egy férfival, akivel teljesen más életszakaszban vagytok, gyereket szültél neki, holott nem is akartál - de nem is kényszerített rá senki.

És mindennek tetejében te a legnagyobb gondot a szexuális életetek hiányában látod. El lett ez szúrva nagyon csúnyán.

2012. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
51%
22-esnek, csak mondom, nekem hasonló érzéseim vannak, és én is mondtam már a páromnak, hogy akkor legyen nyitott házasság, ha ennyire közömbös már irántam. Mert az, hogy nincs szex, az csak tünet, a probléma sokkal mélyebben van, és az a közöny. :(
2012. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezesetben mi értelme a házasságnak? Miért kell folytatni?

Nyilvánvaló, hogy a közöny az igazi ok (nálatok), de akkor miért vagytok mégis együtt? Gyerekek? Anyagiak?

2012. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, nálunk a gyerekek. Ez elég nyomós ok.
2012. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy így kérdezgetlek, de a gyerek érdekét miért szolgálja, ha egy házban vagytok, mégis külön?
2012. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk külön, nem is látnál semmit rajtunk. Megvagyunk, nevetgélünk, semmi feszkó nincs, kb mint a barátok, vagy jó lakótársak.
2012. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Már sok női lap foglalkozott avval, hogy a férfiak megváltoznak a gyerekük születése után. Látják terhesen az asszonyt, nyilván nem mindig a legillatosabb, legszebb, akkor a mellek iránti vonzalom is megszűnik (de csak a feleségnél). Szóval a terhességnek a gondolata visszataszító a férfiak számára. Pláne első gyereknél. Ez idővel elmúlik, ha kitartóak a párok.


Viszont női szemmel sosem fogod megérteni. Csak férfi aggyal lehet.

2012. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Igen,valóban szeretget..amikor nem hulla fáradt.És igen,nagyon hiányzik a szex,igazából a közelsége hiányzik.A kapcsolatunk nem volt lyen,mondjuk nem is melózott ennyit,mint most.Ő vállalkozó,ezért dolgozik ilyen sokat.És a munkája miatt állandóan háttérbe szorulok. 1hónapja könyörgöm h menjünk el hétvégére valamerre,mindig lefújja mert fontosabb a munka. A nyitott kapcsolat nem hülyeség.Mi van ha ő már megcsal engem,és ezért nem közelít felém? Elrontottam az egész életem,és vágjak jópofát mindazok után,amiket ide leírtam?Nem megy..Nem hagyom el,anyagi okok miatt,nem tudnám a gyereket egyedül nevelni.Helyre akartam hozni a kapcsolatunkat,mondta h menjünk terápiára,erre azt mondta neki erre nincs ideje,és én vagyok a sz**r??? Akkor neki nincs ideje helyre hozni a dolgokat köztünk,itthon sem beszélget a problémáinkról,beszélek hozzá,és nem is figyel rám,mert fáradt... Köszi a válaszokat.
2012. nov. 24. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!