Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mama ölte meg papát? Ti mit...

Mama ölte meg papát? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A mamám 1 éve bepasizott és beköltözött hozzájuk. 3-an éltek: papa, mama és a pasija. Mindennap veszekedtek, mama enyelgett az öregemberrel, papa teljesen magába zuhant.

Mindig egészséges volt, több 10 éve meg sem volt fázva, erre 4 hete kiderült, hogy agy-, tüdő- és prosztatarákja van.

3 napja halt meg. Az orvosok szerint a nagy stressz miatt alakultak ki a daganatok, illetve annyira depresszióba esett, hogy nem is akart már élni. Kért minket, hogy vigyük haza és majd fejbe lövi magát...


Ti mit gondoltok? Én nagy haragszom mamára, látni sem akarom soha többet...


2012. nov. 23. 11:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A nagypapádnál első sorban felmenők között kell keresni olyat, aki rákos betegségben halt meg, vagy legalábbis lehetett köze ehhez, viszont a dédszülők vagy ükszülők körében ez még nem biztos hogy nyilvánvalóvá vált.


Ez a benvonzás egyébként igaz. A mi családunk különösen megvan áldva, mindkét részről. Már meg sem lepődik senki, ha újabb hír jön valakiről, hogy rákos. :( Egyik részről nagypapám és dédnagypapám volt rákos. Másik részről két nagybátyám. Nem mondanám, hogy nem vagyok besz*rva, de nem lehet úgy élni, hogy ez ember mindig erre koncentrál. :(

2012. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem lehet abban valami,hogy a rák lelki okok miatt is kialakulhat,az én családomban is volt hasonló eset.
2012. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet esély arra, hogy a stressz okozza az ilyesmit, de persze biztosat nem lehet mondani.

Viszont ilyen stresszt átélni, te jó ég :(

2012. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán lehetett a stressztől. Az én nagymamámnál is így volt. Neki a fia költözött hozzá, mivel adósság miatt el kellett adnia a házát, és még a mamám pénzét is elszedte. Fél évre rá a mamám tüdőrákos lett, és ő maga mondta, hogy a fia miatt lett ez. Ő is már mikor felfedezték áttétes volt, nem lehetett semmit tenni.

Nagyon sajnálom a papádat! Részvétem.

2012. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Még ha gyomorrák,vagy vastagbél rák, mert ugye az emésztőrendszert támadja meg az amit nem tudok elfogadni. De itt nem arról van szó. Tüdő és agy daganat stressztől nem lesz. De ahogy olvastam, hogy a papa eléggé hajlamos volt a képzelt beteget eljátszani. Ez már bele illik, a problémába.Nem az a probléma, hogy a nagyi mit tett, hanem az, hogy a papa, zsarolhatta a betegségével a mamát. Növesztett magának daganatot. Nem tudhatjuk hogyan éltek, és milyen ok miatt cselekedet így a mama. De biztosan volt oka rá. Nem szabad senki felett pálcát törni, ha nem ismered mélységeiben a történteket
2012. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!