Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mama ölte meg papát? Ti mit...

Mama ölte meg papát? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A mamám 1 éve bepasizott és beköltözött hozzájuk. 3-an éltek: papa, mama és a pasija. Mindennap veszekedtek, mama enyelgett az öregemberrel, papa teljesen magába zuhant.

Mindig egészséges volt, több 10 éve meg sem volt fázva, erre 4 hete kiderült, hogy agy-, tüdő- és prosztatarákja van.

3 napja halt meg. Az orvosok szerint a nagy stressz miatt alakultak ki a daganatok, illetve annyira depresszióba esett, hogy nem is akart már élni. Kért minket, hogy vigyük haza és majd fejbe lövi magát...


Ti mit gondoltok? Én nagy haragszom mamára, látni sem akarom soha többet...


2012. nov. 23. 11:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
A mamad sztem nem normalis , ne haragudj , de szegeny papad miert nem ment el otthonrol ? En nem birtam volna ezt vegig csinalni!
2012. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
A papa miért engedte a házba a pasit?
2012. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
És akkor nem haragudtál a mamára amikor ezek történtek?
2012. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mert nem volt hova mennie..

Rokonjaink elviselhetetlenek, nem tartjuk a kapcsolatot, mi meg akkor tudtuk meg ezeket, amikor papa kórházba került (2 hónapja). Onnan meg már nem ment haza többet.

2012. nov. 23. 11:25
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem tudtuk, hogy ez történt, mivel csak telefonon beszélgettünk, amikor meg átmentünk, sosem volt ott a pasi és tök normálisak voltak.


Papám vékony, mama meg 120 kg körül van, meg a pasija sem kis darab, ki se tudta volna őket dobni..

2012. nov. 23. 11:27
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Szörnyű amit azok ketten műveltek, de azt, hogy pontosan mitől alakult ki arák, azt senki nem tudja megmondani, még az orvos sem!Persze, azt mondja stressz, mert mondania kell valamit.De ezer más oka is lehetett.Ilyen súlyos és szerteágazó rákbetegség nem hinném hogy pusztán a stressztől van, ráadásul ez sem valószínű, hogy szűk egy év alatt alakult volna ki, nagyon régóta lappanghatott a baj benne!
2012. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Az sem normális, hogy annyira nem tartjátok a kapcsolatot, hogy ilyenekről ne tudjatok ti, mint gyerekek és unokák. Gondolom nem 2 hónapja élnek 3-an a nagyszüleid. Nem is jártatok náluk? Nem beszéltetek velük?


Egyébként az bizonyított tény, hogy akinek belül, a lelkében nincs valami rendben, az előbb utóbb betegségben ütközik ki. Én is jártam már így, de enyhén megúsztam hála istennek. Ha meg beteg az ember és ő nem akar meggyógyulni, feladja, akkor természetes, hogy erre a szervezete úgy reagál, ahogy papádé reagált.


Egyébként ezt nem lehet ilyen élesen kijelenteni. A mamád is hibás nyilván, de azt sem lehet tudni, hogy a papád fejében mi zajlott le. Miért nem szólt nektek, hogy költözni szeretne valahova, találjatok közösen megoldást?

Azt sem biztos, hogy ezt csupán lelki dolgok idézték elő. Ha hajlamos rá, akkor lehet akkor is így jár sajnos, ha amúgy boldog házasságban él.

2012. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
azért az érdekes, hogy nem vette észre senki, hogy beköltözött egy másik pasas.
2012. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

1-1,5 évente járt teljes kivizsgálásra, ahol CT-t is csináltak az agyáról is, az utolsónál még semmi probléma nem volt..

Mindig aggódott az egészségéért, sok pénzében került, hogy megcsináltassa ezeket a vizsgálatokat, erre tessék... :(

2012. nov. 23. 11:32
 10/25 A kérdező kommentje:
2 havonta voltuk náluk, mindig szombat délelőtt, és úgy tettek, mintha minden rendben lett volna. A szobákat meg nyilván nem kutatjuk át, hogy beköltözött-e valaki. Úgy tudom, hogy a pasas még dolgozik, ezért nem volt otthon.
2012. nov. 23. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!