Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mama ölte meg papát? Ti mit...

Mama ölte meg papát? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A mamám 1 éve bepasizott és beköltözött hozzájuk. 3-an éltek: papa, mama és a pasija. Mindennap veszekedtek, mama enyelgett az öregemberrel, papa teljesen magába zuhant.

Mindig egészséges volt, több 10 éve meg sem volt fázva, erre 4 hete kiderült, hogy agy-, tüdő- és prosztatarákja van.

3 napja halt meg. Az orvosok szerint a nagy stressz miatt alakultak ki a daganatok, illetve annyira depresszióba esett, hogy nem is akart már élni. Kért minket, hogy vigyük haza és majd fejbe lövi magát...


Ti mit gondoltok? Én nagy haragszom mamára, látni sem akarom soha többet...


2012. nov. 23. 11:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos, a stressztől kialakulhatott(: A gyors lefolyás is erre utalhat. Megértelek, a helyedben én is haragudnék a mamára. De szerencsés a mamád, mert én nem tudnék ilyen higgadt maradni hasonló helyzetben, nagyon helyreraknám.
2012. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%

A daganatos betegséget nagyon sok minden kiválthatja,

az orvos meg ráfogta a stresszre..de nagyon sok pici baba, apró gyerek is daganatos, tehát ez nem olyan egyértelmű..

Nem a mi dolgunk itélkezni..

Papa gondolom, szégyenében sem beszélt róla..

Mamád tette, nem dicséretes, de őt okolni a papa haláláért, azért nem kéne. A gyűlölet soha nem vezet jóra.

Mamád majd elszámol a saját lelkiismeretével.

Halálba nincsenek okok..csak megtörténik.

Most, fájdalmadban, keresed a választ, a miértekre, amit megértek.

De ne tegyél olyat, ami miatt később Magad előtt is szégyenkezned kell.

2012. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, nem én fogom "helyrerakni"...
2012. nov. 23. 11:54
 14/25 anonim ***** válasza:
72%
Előttem szólóval egyet értek. Nem tudhatod, hogy mi vezetett odáig, hogy a mama oda vitt egy pasast. Írod, hogy mindig magát féltette. Ezek szerint a családban már volt ilyen rákos beteg. Ha a saját pénzén vizsgáltatta ki magát, készült arra, hogy rákos lesz. Igen a bevonzom törvénye a hajlam. Gyerekeket nem venném ide, de ha jobban megvakargatnánk azt a családot, ahol a gyerek rákos lesz, biztosan találnánk náluk is erős hajlamot
2012. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Ha 15 éves vagy, akkor te hol élsz? Kivel?
2012. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Ja te az unoka vagy :-) elnézést, de senki nem kérné számon rajtad, miért nem tettél rendet közöttük, hiszen még ha felnőtt lennél és a lánya, akkor sincs jogod bele szólni a szülők de a nagyszülők életében se
2012. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%
Szegény papád:( Nem értem hogy tehette ezt a mamád, én biztos nem akarnék vele többet találkozni.
2012. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű ami történt, a mamádnak kell megbirkózni a lelkiismeretével.
2012. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A családban papa volt az első rákos.
2012. nov. 23. 12:43
 20/25 anonim ***** válasza:
Még megérteném,ha öngyilkos lett volna,akkor felelőssé tehető lenne a nagymama,de így...Az biztos,hogy bizarr helyzet,kár,hogy így ment el a kisöreg. De az ő dolguk.Részvétem.
2012. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!