Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kéne csinálnom?...

Mégis mit kéne csinálnom? Annyira felidegesít.

Figyelt kérdés
A baj az,hogy apám nagy rock/punk rajongó.Otthon is,és ha utazunk is,üvölteti a Tankcsapdát,Depressziót,Road-ot.Az anyám és a nővérem 'támogatják',mert nekik oly' mindegy,hogy mi üvölt.Én inkább a pop/punk/elektro zenék felé húzok.A falam ki van poszterezve a kedvenc bandám posztereivel,akár hányszor bejön/kimegy valamelyikőjük a szobámból,nem bírják megállni,hogy ne szóljanak be valamit.Lassan ott tartunk,hogy a család rajtam szórakozik..A szobámban,tanulás közben nem hallgathatok zenét a laptopomon,mert 'kapcsold ki azt a szart'.Közben kintről üvölt az az idegesítő üvöltés apámtól,és ha szólok neki,hogy halkítsa le mert próbálok tanulni,akkor visszaszól,hogy inkább hallgassam ezt mint a 'nyálas b.zikat' mert ez a zene,és nem az.Magával a rock zenével nincs bajom,hiszen ezen nőttem fel,1-2 éve imádtam is.De mostmár ott tartok,hogy nem bírom elviselni,apám pedig ezt még ki is használja,és minden adandó alkalmat megragad,hogy belémkössön vagy idegesítsen.Mit tegyek?Egyszerűen nem bírom az itthoni levegőt,mert mindig ez megy..Többek között.Ti mit tennétek a helyemben? 15/l
2012. nov. 15. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Mit meg nem adnék egy ilyen apáért.:(

Amúgy poszterezd ki PSY-vel a szobáját meg az egész házat és üvöltesd a Gangnam stylet, töröld le az összes zenét a telefonjáról és rakd rá azt, aztán legközelebb fenyegetheted azzal, hogy hogyha még egyszer beszól akkor tudja mik lesznek a következmények:D

Egy 15 éves rocker csaj:D

2012. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hangszigeteld a szobád, meg szerezz rá zárat, és akkor tanulás közben szépen magadra csukod, és azt hallgatsz, amit szeretnél.
2012. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
én oda mennék és kikapcsolnám legközelebb.
2012. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

NÉzd, én is szeretem a rockzenét (mondjuk amit apád hallgat az inkább hulladék, mint rock), de ez bunkóság, amit a családod művel.


Amíg nem zavarod őket a saját zenéddel, semmi joguk beleszólni abba, hogy mit hallgatsz. Apád meg iszonyatosan bunkó, hogy nincs rá tekintettel, hogy tanulni szeretnél.


CSatlakozom ahhoz, aki szerint hangszigetelés és kulcs a megoldás. Olcsón megoldható szerencsére :)

2012. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
olcsóbb: füldugó. agydubadugós füllhallgatón hallgasd te a saját zenédet
2012. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz máshol tanulni? Könyvtár, suli, barát/barátnő? Nyilván az lenne a legjobb, ha leállna, de a leírás alapján ez esélytelen...
2012. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Irigylem a problémádat.


Szerintem azért szórakozik rajtad a család, mert őszintén szólva tényleg nevetséges ezen kattogni, és ilyen dolog miatt idegesíteni magad.

Pont azért szólogatnak be, mert látják hogy túlliheged a dolgot, és ez szórakoztató.

Mindenkivel előfordul, hogy ha valaki feleslegesen rinyál valami miatt, akkor csakazért is csinálja.


Egyébként használj fejhallgatót.

Én is ezt csinálom. Akármilyen hangerőn hallgathatom a saját zenéimet, senkit nem zavarok vele, és engem sem zavar senki, mert annyira jól kiszűri a külvilágot, hogy sokszor még akkor is rajtam van, ha nem szól benne semmi.

2012. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó, te nem tudod, milyen, amikor valamire éppen koncentrálni akarsz, de más csak azért is (többszöri kérésre) azt csinálja, amivel zavar. Ráadásul a zene bömböltetése nem olyan dolog, amit muszáj csinálni, létszükséglet, stb. Ez borzasztó nagy bunkóság.
2012. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, nagyon is tudom, de ebbe ne menjünk bele.
2012. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vegyél a patikába füldugót. nem kell mindig zenét hallgatni, néha nem árt végig gondolni, milyen is vagy valójában. Különben ilyen környezetben, biztos, hogy a füldugót választanám, vagy megszöknék. Borzasztó lehet állandóan zajban élni. Meghitt hangulat nálatok úgy látom a luxus kategóriába tartozik
2012. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!