Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe van esve. Hogyan...

Kétségbe van esve. Hogyan segíthetnék az édesanyámon?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve...

2 éve Budapestre költöztem továbbtanulni, még mindig itt lakom,még mindig tanulok.

A szüleim nagyon régen elváltak, így most anyukám egyedül van otthon.

Ma, amikor beszéltünk telefonon ,el is sírta magát, azt mondta teljesen maga alatt van, meg ilyenek....

Nagyon kétségbe estem,és annyira szeretnék segíteni neki.

Sajnos nagyon messze vagyunk egymástól és a tömegközlekedés sosem volt olcsó, (kedves MÁV) így iszonyatosan ritkán tudok csak hazajárni hozzá.

Nincsen párkapcsolata,egyedül van otthon,mint a kisujjam.

Vannak barátnői,de mindig kicsit zárkózott volt, meg sosem erőltette magát rá senkire.

Annyira megijedtem.

Hogyan segíthetnék neki?


2012. nov. 14. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
ha sehogy sem tudsz hozzá sűrűbben hazalátogatni, váltsatok ki olyan csomagot hogy ingyen tudjatok beszélni kb 1000Ft a havidíj(legalábbis annál a szolgáltatónál akinél én vagyok). tudom ez se a legjobb megoldás, de legalább annyiszor hívjátok egymást ahányszor akarjátok és talán kicsit könyebb lenne. sajnos nem tudok jobb ötletet :(
2012. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért van maga alatt? Anyagi helyzet miatt, vagy csak egyedül érzi magát? Ha baráti társaság hiànyzik neki, akkor el kell mennie olyan helyre, ahol társaságra talál.
2012. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól kijöttök egymással, esetleg próbáljon meg felköltözni ő is Budapestre,közös albérlet esetleg vagy egy kis lakás.
2012. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

De mik azok az ilyenek? Mit maszatolsz mint egy gyerek?

Most én nem akarok neked rontani, de igy nem fogod megoldani, ez igy csak arra jó hogy a saját lelkivilágod nyalogasd.


Felnőtt ember vagy már, felnőttként kell egy ilyet kezelned. Mi baj anya, mivel segithenék, melletted állok és megoldom mond el bátran és igy tovább.

Már a kérdést is kiirtad de még ott tartasz a probléma meghatározásában hogy ilyenek.

Nöjj fel és tessék odatenni magad, ha valóban a megoldást keresed. Ha csak a lelkivilágodról itt pletyizni akkor maradjon az ilyenek, aztán pletyizzünk.

2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha magányos, akkor a közeledben esetleg egy albérlet,vagy hasonló megoldás segíthet neki!Itt ahol tanulsz,nincs olyan ismerősöd akivel összeismerkedhetne, esetleg együtt lakhatna (mármint közös albérlet vagy ilyesmi)?
2012. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég érthető a kérdés,ha valaki nem tud rá választ inkább ne írjon.Ez az igazi maszatolás!
2012. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ebben nincs igazad. Lövése sincs mi baja anyukájának de kétségbe van esve. Csak ebben az egy mondatban látok két hibát, ami felett te is és kérdező is finoman elsiklasz és jöhet a pletyi, csak a pletyi az nem megoldás.


Az első hiba hogy mi az hogy nem tudja mi a baja az anyukájának. Tiz perc után tudom és nem találgatok.

Másik hiba hogy kétségbe van esve irja magáról. Tudod mikor vagyok kétségbe esve? Mikor a gyermekem haldoklik.

Viszont ha tény hogy kétségbe van esve akkor ezeket a sorokat már a vonatról kellett volna irnia vagy tévedek?

Suli van irnád te egyböl. És akkor mi van? Holnap nem megy be, hüha.


Elmegyek, kideritem mi a baj, biztatom, támogatom, elmondom neki hogy úgy csinálom ahogy ő szeretné, megoldom, az a lényeg hogy ő boldog legyen és igy tovább.

Erre nem lehet rászánni egy napot mikor én kétségbe vagyok esve?


Ez nem maszatolás, minden más viszont igen.

2012. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves read4me!


Sosem kívánom neked,hogy az édesanyád zokogjon neked a telefonban.

Igen,nem tudom mi a baja,mert nem akart róla beszélni,idővel el fogja mondani.

Legkevésbé sincsen szükségem arra, hogy kiossz, meg olyan baromira nagy szavakkal dobálózz.

Ha te konkrétan nem tudsz nekem segítséget nyújtani abban hogy hogyan javíthatnám fel a kedélyállapotát az édesanyámnak a telefonálás mellett, akkor legyél olyan kedves és ne írogass ide. Nincs szükségem arra, hogy még a te butaságodon is felhúzzam magam. Nem vagyok gyerek.

Köszöntem,viszlát.

2012. nov. 14. 21:53
 9/14 A kérdező kommentje:

ja és igen, nem akarom azzal is még jobban idegesíteni,hogy nem megyek iskolába,mert ezt nagyon szívén viseli és csak rontanék a helyzeten.

fogalmad sincsen miken mentünk mi ketten keresztül. ez egy baromi egyszerű kérdés volt,amit feltettem, nem kell okoskodni.

Ha holnap is ilyen lesz, nyilván máshogy látom majd, lehet,hogy akkor tényleg nem egy kis rosszkedvről van szó.


A többieknek pedig nagyon szépen köszönöm! Szüksége van egy kis időre magára. Magányos, meg a pénz is...:S

De kitaláltam,hogy veszek neki egy olyan kupont, amit egy stresszoldó, aromaterápiás masszázsra tud beváltani. Mindig is vágyott ilyenre..:)

2012. nov. 14. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Milyen butaságról beszélsz? Segitséget kértél, tőlem kaptál. Én nem az anyukád ellen vagyok, hanem mellette. Ha ezért neked kell menni akkor neked megyek. Egész addig mig észre nem veszed hogy azt kell tegyed amit én mondok.

Ha tényként kezeljük amit itt eddig leirtál. Ugye kezelhetjük tényként?


Nem tudod mi baj, zokog, maga alatt van és kuponokat akarsz neki küldeni? Hát olvasd már vissza külső szemlélőként amit irsz.


Tessék felülni arra a qrva vonatra, ezer dolog lehet. Depresszió, magányos, fél, piszkálja a szomszéd, nincs fűtés, mélyvénás trombozis amit észre sem vesz mert nem tudja mi az, soroljam még?

Felnőtt ember vagy, akkor nem maszatolsz. Felülsz a vonatra és ott minden kiderül. Lehet már az elég hogy ott vagy egy napot, lehet fizikai segitség kell csak nem meri neked mondani, ez a sor végtelen és csak találgatás.

Tessék odamenni, mit tökölsz?

2012. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!