Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » . Most nyitottam be a fürdőbe,...

. Most nyitottam be a fürdőbe, ahol a szüleim a kádban voltak és hát. Igazából van egy tippem mit csináltak (xd) de eléggé megilyedtem gyorsan becsuktam az ajtót és nem szóltam semmit. Most mit mondjak nekik ha kijönnek? . Nagyon kínos volt.13/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 20:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell mondanod.

Örülj, hogy jó a kapcsolatuk :-)

Biztos csak elfelejtették bezárni, hirtelen ötlet volt :-)

2012. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

Bunkóság akkor lett volna ha a konyha közepén dugnak.

A fürdőszoba egy privát hely, ugyan mi a francért ne csinálhatnák ott ha akarják? Legfeljebb ott a probléma hogy elfelejtették bezárni az ajtót, de emberek vagyunk, előfordul.

Attól még hogy gyereke van valakinek, nem lesz tiltólistán a szex...

És még hogy éjszaka. Ember, ne szórakozz, főleg ilyen fiatalon.

2012. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
100%
Persze ez mind szép és jó de ha dugnak akkor miért nem lehet kulcsra zárni azt a @rva ajtót?Engem nem azavr mert lesz@rom,de nekem is volt ilyen már,akkor megmondtam nekik finoman hogy máskor zárják kulcsra mert nem vagyok kíváncsi az enyelgésre..:D Lehet bunkó voltam de én ha szexelek akkor kulcsra zárom az ajtót ha otthon van valaki..
2012. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett a sztori vége?
2012. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam a szüleimet szexelni éjjel, és éppen wc-re kellett mennem. Nagyon kínos lehetett nekik amikor végig mentem a nappalin. :-D persze korom sötét volt és szerencsére nem láttam semmit. És még én lettem leszidva, mert kimentem wc-re. -.- 15/f
2012. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
16%
A fürdőszoba hol privát hely?
2012. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kényelmetlen lehet kádban csinálni, de ha nekik ott jó.... :-D
2012. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
89%
A fürdőszoba akkor lesz privát helyiség, ha valaki bemegy oda. Csak úgy üresen nem az, de ha bemegyek zuhanyozni, azért lesz privát, mert én ott pucér vagyok.
2012. nov. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell mondani. Amit műveltek, az természetes dolog, de az is természetes, hogy megijedtél, zavarba jöttél. Hát még ők mennyire zavarban lehettek! Az ilyen témákról általában nem esik szó, sokszor még felnőttek között sem. Nem kell szóba hozni.
2012. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

a szüleid szexuális élete helyett inkább a helyesírási szótárral foglalkozz. IJEDNI. pontos J.... az, hogy az ilyen szót LY-nal írod, még nem ad útmutatást arra, hogy az ijedni szót is úgy kell írni. érettségin nagyon szépen kivágnak, ha most nem tanulod meg...


illetve ki is írhatod a fürdő ajtajára, hogy: légyszi ne dugjatok a fürdőben, én sem zuhanyzom az ágyatokba! :P

2012. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!