Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » . Most nyitottam be a fürdőbe,...

. Most nyitottam be a fürdőbe, ahol a szüleim a kádban voltak és hát. Igazából van egy tippem mit csináltak (xd) de eléggé megilyedtem gyorsan becsuktam az ajtót és nem szóltam semmit. Most mit mondjak nekik ha kijönnek? . Nagyon kínos volt.13/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 20:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
12%

Minek kopogni?

Nem kiránduláson van a kérdező, amúgyis ha kopogna azzal csak annyitól menti meg magát hogy nem látja az apjáékat, arról nem beszélve hogy mit mondanának a gyereknek hogy miért vannak bent ketten és egy szót nem szólnak, persze nem is tudnának magyarázatot előadni miért ne menjen be senki


Apádék bunkók voltak, nehogy neked kelljen meglepődni

Normális ember estére hagyja az ilyet, amikor már amúgyis aludni kéne

20/F

2012. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell semmit mondanod nekik, örülj, h még mindig szeretik egymást, egymás testét meg minden. Én is nyitottam a szüleimre. Esetleg pár nap múlva említsd meg nekik, igazán bezárhatták volna az ajtót, ha van már hozzá kulcs.
2012. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
96%

Nem voltak bunkók a szülei!

Mi mindig kopogunk otthon is, ha bemegyünk a fürdőbe, és benn van más is.

2012. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

mi is mindig bekopogunk fürdőbe, wc-be függetlenül hogy van-e valaki bent... lehet hogy nem zavar ha benyitnak mikor fürdök, de lehet hogy intim gyanta közben nem szeretném ha látna a fiútesóm...ez szerintem olyan alap dolog...

amúgy, ne mondj semmit. ez a természetes, kész, szexelnek mint minden normális pár, ennyi.

ne érezd magad kínosan, nem tudtad előre.

2012. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
ahogy irták már előttem: egyrészt ne mondj semmit, másrészt meg örülj hogy még szeretkeznek... mert addig lehet arra számítani hogy nem vállnak el...
2012. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
83%

"Normális ember estére hagyja az ilyet"


Na ne!

2012. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
76%
semmit ne mondj, vedd elő a helyesírási könyvet, és nézd meg a "megilyedtem" szót
2012. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
78%
Legközelebb kopogj és ordíts be, hogy dug-e éppen bent valaki, vagy szabad-e a fürdő.
2012. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy nem kopogni kell, hanem zárni, normális helyen meg nem dugnak a fürdőben, ha más is van otthon.
2012. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

17-es:Bocsánat hogy elírtam egy szót....-.-

Egyébként ez szerintetek tényleg bunkóság volt tőlük? Mert én úgy gondolom hogy bemehettek volna a szobájukba is és bezárhatták volna az ajtót.. dehát én nem tudom, végülis gyerek vagyok.

2012. nov. 11. 21:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!