Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társadalmilag a mai napig...

Társadalmilag a mai napig miért elfogadott?

Figyelt kérdés

Minden hétre jut egy kérdés, amikor arról van szó, hogy az asszonynak psszt, mert otthon van a gyerek(ek)kel, tanul velük, orvoshoz viszi, vagy szülőire jár(tehát milyen jó dolga van, mert egész nap otthon lehet), az apa hazaér és őt mindenki hagyja békén, mert fáradt? Vagy ha nem ér haza, mert ki kell ereszteni a gőzt, betér 1-2 sörre?

Néha segít azért, azt is nem kis unszolásra, mert neki a dolga a munka és pihennie is kell. Egy nő mikor, és hogyan engedi ki a gőzt?


2012. nov. 8. 14:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
2%

20. !


Nagyon jó kérdés..:))

2012. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, de az agyadig látom, nem jutott el, olvasás útján sem.


Az én férjem, és az övé is 8órát dolgozik. Köszönöm a válaszokat. Aki meg csak sz*rik a kérdésre, mert az x-edik, minek kell válaszolni? Szánalmas..


Köszönöm a normális válaszokat.

2012. nov. 8. 15:24
 23/31 anonim ***** válasza:
27%

12. és 19. voltam.

Megértettem..Azért írtam, ne adj tanácsot, mert ha máshol nem, az ágyban kibékülnek..Az asszony esetleg elmondja a férjének, Te mit mondtál..Megvan a pletyka, a harag.

Jobb ebből kimaradni..

2012. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
19., persze, akkor ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy a pasi csupán kényelmi szempontból jár haza, aludni. Mert egyébként mosva, vasalva, főzve van rá. Az ilyeneknek is lehet mondani, hogy akkor nem kell az asszonyra fogni, hogy miatta jár a kocsmába, és az otthoni légkörbe, vagyis: el lehet válni, és kezdhetne új életet. Nyilvánvaló, hogy azért sem adtam tanácsokat, mert úgysem fogadja meg, a környezete és a férje szülei is azt mondja már egy ideje: hagyja ott, mert a rossznál már a semmi is jobb. Ezért gondoltam, hogy lesznek még megoldások, hátha. Tényleg köszönöm a válaszokat. Ismét csak kiderült, hogy rettentő kevés a normális ember itt is, van a kifejezetten primitív és a derékba meghajlok típus.
2012. nov. 8. 15:52
 25/31 anonim ***** válasza:
72%

"Egy nő mikor, és hogyan engedi ki a gőzt?"


Őszintén? Én bizony kiharcoltam magamnak a havi egy kimenőt. Nálunk is a férj egész nap dolgozik,én meg itthon vagyok. Nem várom el,h mosson,főzzön,takarítson,amikor hazaér,de azt igen,h havi egyszer szedje össze magát,és vigyázzon a gyerekére egy estét-éjszakát. Én pedig elmegyek a barátaimmal ,és ha úgy esik jól,hajnali 5kor esek haza.

Először a férjemnek is furcsa volt ez az igényem,de az első alkalom után rájött,hogy nézd már,Anyuci máris jobban bírja a strapát,mert kiereszthette a gőzt. Mi így működünk,javaslom,javasold tovább ezt a megoldást :)

2012. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
jól tetted! :) nekem is havi 1 estém van. :)
2012. nov. 8. 18:50
 27/31 anonim ***** válasza:
72%

Na, tényleg lepontoztatok...:))


Nekem heti 1 estém van.. most ment el a barátnőm..

Gondokat kibeszéltük, jókat röhögtünk..

Jaj, annyiszor megfogadtam, nem jövök többet erre a családi kapcsolatok oldalra...Ha nem tettszik a véleményem, lepontoznak...

De most olyan passzba vagyok, nem érdekel...:)

Minek is törjem magam??


19.voltam. Ja, egyébként 30 éves házasok vagyunk..tapasztalatom van egy-két dologban.

De ha nem kell az "öreg" tanácsa, van jobb dolgom is.

Oldja meg mindenki ahogy akarja.

Jó éjszakát !

2012. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért tűri szerencsétlen, mert várja, hogy egyik reggel úgy kel fel az ágyból apa, hogy megváltozott, és minta férj és apa lesz belőle. "


Itt a kulcsmondat. Azért ilyen a férje, mert hagyja magát.

Nem fog megváltozni. Ha mindig ilyen volt, akkor valószínűleg soha. Azzal kellett volna kezdeni a kapcsolatot, hogy tisztázzák, hogy ki mit vár egy kapcsolatban a másiktól. Most már elég késő. Talán még némi esélye van, de úgy nem, ha csak ül és vár.

Arra nem képes, hogy megmelegítse a vacsorát? Biztosan képes rá, de van aki megteszi. Amikor nagyon éhes, hidd el, hogy hirtelen rájön, hogy hogyan kell.

2012. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
72%
A mami álljon a sarkára és kész.De gondolom,abból válás lesz,de ezt is fel kell vállalnia,ha normális életet akar.
2012. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöld kezek! :)
2012. nov. 9. 07:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!