Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társadalmilag a mai napig...

Társadalmilag a mai napig miért elfogadott?

Figyelt kérdés

Minden hétre jut egy kérdés, amikor arról van szó, hogy az asszonynak psszt, mert otthon van a gyerek(ek)kel, tanul velük, orvoshoz viszi, vagy szülőire jár(tehát milyen jó dolga van, mert egész nap otthon lehet), az apa hazaér és őt mindenki hagyja békén, mert fáradt? Vagy ha nem ér haza, mert ki kell ereszteni a gőzt, betér 1-2 sörre?

Néha segít azért, azt is nem kis unszolásra, mert neki a dolga a munka és pihennie is kell. Egy nő mikor, és hogyan engedi ki a gőzt?


2012. nov. 8. 14:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
Nő létemre mondom, hogy egyre inkább nem ezt látom. Persze van egy réteg, akik ezért vagy azért tűri, hogy ütik verik otthon. Viszont időnként elképedve olvasom a tanácsokat amiket az egyik nő itt kap a másiktól. pl.: A férjem megjegyezte, hogy sós volt a leves. Tuti legalább 5 válaszoló le fogja írni, hogy főzzön magának! Szóval egyre nagyobb a szájuk a nőknek is.
2012. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem látunk bele mások kapcsolatába, ahogy Te sem..

Ezért nem tudok, és nem is akarok tanácsot adni.

Kérdezés nélkül, neked sem ajánlom, hogy mondj véleményt..

Tisztán látáshoz azért két ember véleménye kell..

Ha nem adsz kalácsot, ne adj tanácsot..


Röviden ennyi.

2012. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2012. nov. 8. 14:46
 14/31 A kérdező kommentje:
Annyit azért hozzá kell, hogy tegyek: napi 8óra munka után első a kocsma, este 9re ér haza, arra nem képes, hogy megmelegítse a vacsorát. Csak azért tűri szerencsétlen, mert várja, hogy egyik reggel úgy kel fel az ágyból apa, hogy megváltozott, és minta férj és apa lesz belőle. Tőlem kért tanácsot, de nem tudtam mit mondani és akkor jött az ötlet, hogy tőletek kérjek segítséget! Nézegettem ezzel kapcsolatos kérdéseket és válaszokat de nem jutottam eredményre. Mondtam, hogy ez nem biztos, hogy jó, akármiben is reménykedik, de ennyi és nem több.
2012. nov. 8. 14:49
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kevés férfi dolgozik csak 8 órát szóval a véleményed mehet a kukába a kérdéseddel együtt.
2012. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%

Váljon el. Ennyi.


amúgy én a másik végletről is tudnék mesélni...

2012. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Le kell ülni és megbeszélni (már ha lehet).

De ez szerintem nem elfogadott. Viszont ha az első perctől ez lenne, biztos nem vállalnék gyereket és elgondolkoznék, hogy biztos jó ember mellett vagyok-e.

Én azért különbséget tennék aközött, hogy kisgyerekkel (gyed, gyes mellett) van otthon vagy már iskolás a gyerek. Ha az előbbi, akkor az elég munka egész nap, viszont ha a gyereket reggel el kell vinni és hazahozni az iskolából, azért az más. Gondolom nem naponta viszi orvoshoz a gyereket és mindennap szülői sincs. A gyereket 2 ember vállalja, az apának is foglalkozni kell vele. Ha az ismerősödnek ez nem jó, vissza kéne mennie dolgozni és akkor a férj is talán kapcsolna (nincs mindig főtt kaja, közbejön anyának valami és az apának kell menni a gyerekért, stb.)

2012. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Erre nem lehet mit mondani. Rosszul választott.

1. Otthagyja a férjét, elválnak és egyedul neveli a gyerekeket

2. Nem tudja eltartani a gyerekeket és tur a férfinak.


Ennyi


2 éves kislány anyukája

2012. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%

Most tuti leleszek pontozva, de már nem érdekel..

Férj munka után a kocsmába megy..Lehet, csak egy kicsit lazítani, mielőtt hazaér..Mert azt nagyon nem tudjuk, hogy várja haza az asszony. Morogva? Duzzogva? Ápolatlanul?

Ahol jól érezzük magunkat, ott szívesen vagyunk..ez az otthonra is vonatkozik.

Férjet ellehet ítélni..de nem ismerjük az asszonyka viselkedését.Akkor meg mi jogon tennénk?

Egy nő.

2012. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
11%
Mindig elcsodálkoztam azon, hogy ha egy nőnek nincsen ideje semmire és kidolgozza a belét egész nap, akkor hogyan van fenn a neten állandóan?
2012. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!