Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány kérdésre válaszolna,...

Néhány kérdésre válaszolna, aki már nem a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Hány évesen, hova, miért költöztél?

Hogyan és milyen munkát találtál?


2012. nov. 6. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22 évesen albérletbe a barátommal, "otthonról" el kellett jönnöm, mert nem volt olyan a légkör. Egyetemre járok, mellette dolgozom akármilyen diákmunkát (nettó 460 ft-os éhbérért...).
2012. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem értem miért kell leszólni az embert kiváncsiskodni lehet engem is érdekel amúgy 21 évesen költöztünk össze külön lakásba exemmel akkor mint építőiparból éltem ő eladó aztán január óta egyedül vagyok mint Pénzszállítóként jah és önkormányzatis albérletben annó anyámé volt csak sajnos ő elhunyt.
2012. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

21 évesen albérletbe az akkori pasimmal, azért, mert szerettünk volna önállósodni és együttélni, és megtehettük.

Aztán 22 évesen haza (szakítottunk), majd 23 évesen barátnőkkel albérletbe, mert nem tudtam otthon élni úgy, hogy előtte már kialakult a saját életvitelem. Most is a lányokkal lakok még.

Munkám már az első költözés előtt volt, asszisztens vagyok, azóta is ugyanott :)

24N

2012. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!