Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány kérdésre válaszolna,...

Néhány kérdésre válaszolna, aki már nem a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Hány évesen, hova, miért költöztél?

Hogyan és milyen munkát találtál?


2012. nov. 6. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Ebből mit akarsz leszűrni? Ahány ember annyi féle eset, van aki 16 évesen elköltözött, van aki 40 évesen se.
2012. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
22 évesen, albérletbe párommal, kibírhatatlan fej fölötti rokonok közti ordítozások miatt. Munkánk már volt.
2012. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

19 évesen, kollégiumba, egyetemen tanultam. elvégzése után albérletbe költöztem, álláshirdetésekre jelentkeztem és felvettek :)


ezekkel tényleg nem sokra mész...

2012. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először 15 évesen a nagymamámhoz, mert alkoholista szüleim vannak (voltak, anyu már meghalt). Vidéken éltünk, de Pestre jártam suliba.

Aztán 18 évesen a barátomhoz költöztem Pestre.

Munkám már volt, 15 éves korom óta dolgoztam szakközép mellett rendezvényeken felszolgálóként. Ez elég sokáig tartott 6-8 évig. Azóta is a vendéglátásban dolgozom, ugyanazzal a barátommal (férjemmel) élek. Csak közben eltelt 10-12 év.

2012. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokra megy ha erőgyűjtésre kell, beleugrani az ismeretlenbe. Én is csináltam itt GYK-n ezt és meg is jött a lökés, hogy másnak is sikerült nekem is fog.
2012. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen egyetem miatt albérletbe még tanulok de már saját lakásunk van a vőlegényemmel.....(ő dolgozik)
2012. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

5.: az igaz! meggyőztél. és még normális hangnemben is reagáltál. ritka vagy errefelé, mint a fehér holló :)

2012. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem 2., hanem 3.
2012. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, de látom leszavazva le lettem előtte, mert nem viseltem el, hogy nagyanyám ordít az alkoholista nagyapámmal, az élősködő anyám meg nagybátyám egymásra mutogat ki kapja az örökséget így elköltöztem....tényleg, aki leszavazott igaza volt, 3-mas gyilkosságért beültem volna jó kis meleg börtönöcskébe, a leszavazók pénzén tanulnék, nézném a kábel tv-t majd egyszer kikerülve milliárdos lettem volna a bent szerzett diplomával, lehet ezt kellett volna , még nem késő!!
2012. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18 évesen barátomhoz suli miatt. diákmeló mekiben. elég ratyi de ez van:)
2012. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!