Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen nehéz...

Mit tehetnék ilyen nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon becsaptak!Másodszor vagyok férjnél.Sajnos a munkám elveszítettem és azota sem találok semmit.Bármit elfoganék.A férjem vállalkozo és aránylag jol keres csak nekem nem ad egy fillért sem és zsarol hogy nem fizeti ki a ház utáni részletet mert nem íratom az o fiára.Neki van szintén az elso házasságábol fia aki jol tudja manipulálni mert neki mindene meg van de az én fiam az egy szem cukorkát nem kap tole!

koszi a válaszokat elore is!


2012. nov. 5. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kié a ház és kié volt a házasságkötés előtt ? Te vetted fel a részletet rá, vagy ő ?
2012. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja meg annyi hogy neki semmije nem volt az én uj építésu házamban lakunk amit mellesleg felében kaptam a nagyszuleimtol és felében hielbol csináltam.az én fiamat hagyjam ki és az ovének adjam aki semmi tiszteletet nem mutat irántam!
2012. nov. 5. 10:35
 3/11 A kérdező kommentje:
a ház az én tulajdonom és már elváltam amikor o idejott hozzánk.a hitel az enyém az igaz de ezt tudta akkor is amikor csak jártunk!
2012. nov. 5. 10:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vágd ki a pasit a kukába és a szüleiddel együtt okoskodjatok ki valamit.
2012. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bizony, ahogy az előző írta
2012. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is ugy érzem! nagyon rossz így élni foleg ugy szeretni hogy a másik gyotor és nem segít!koszi a választ.
2012. nov. 5. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy fizesse a részletet azt meg pláne ne, hogy a fiára iratsz bármit is! Azonnal ott kell ezt a hülyét hagyni és tényleg szüleiddel beszélj hátha tudjátok valahogy fizetni közösen, vagy vissza költözöl anyukádékhoz a lakást kiadod és a bérleti díjból fizeted a kölcsönt, míg nem rendeződik az életed!!!!!
2012. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan! Válj el tőle, a lakást add ki, vagy ha sok a hely, keress albérlőket magatok mellé. A fiaddal menjetek vissza a szüleidhez vagy akár külföldre. Hol laksz helyileg? Hátha tudunk valami tippet adni, hogy hol van munka, ahova sok embert keresnek.
2012. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem lakás hanem nagy családi ház nagyon nagy és csak a szeretet hiányzik belole.a fiam azt kérdezte reggel tolem hogy anya ha lessz munkád akkor végre elmegy?!hát teljesen megértem a fiam mert már csak erre várok én is.

ja és még a fiam zene kedvelo zongorázik szépen tényleg nagyon ugyes de neki ez is felesleges ido meg pénzkidobás!!pedig azt nem is o fizeti hanem az apám.és nemfogom visszafogni ha valamiben jo!

2012. nov. 5. 11:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs munkád, akkor most miből éltek ? Az a gond, elfogadod tőle, hogy ő fizesse a Te házad részleteit, "cserébe" viszont ott lakik Nálad (meg hát egyébként is a férjed).

Tiszta helyzetet kellene teremtened, ha úgy érzed, hogy az anyagiakkal zsarol.

2012. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!