Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a családunk...

Szerintetek milyen a családunk? Én nem igazán tudom hova tenni.

Figyelt kérdés
Apa is meg anya is dolgoznak. Anyukám egy csillivilli irodaházban, mindig csinos. Jó fej, fiatalos, és fura, mikor "nevelni akar". Apa meg olyan "szabad szellem", ahogy anya szokta mondani. Ő vagy a gyárban dolgozik vagy szobrokat csinál régi házakra. Sörözik mindig ,de nem szokott részeg lenni, bár néha anya mérges rá ezért. Szeretik egymást nagyon, komolyan, olyanok sokszor, mint a tizenévesek. Néha mérgesek, és kiabálnak velem meg az öcsémmel, de beszélgetnek meg játszanak velünk sokat. Néha mégis olyan furcsa érzésem van velük. Mint hogyha két egészen más világ lennének. A barátaik is másmilyenek. Az osztálytársaim szülei nagyon mások, igazából nem ennyire jófejek, de jobban hasonlítanak egymáshoz. Mit gondoltok ?

2012. nov. 4. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok, az kimaradt.
2012. nov. 4. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fiatalos, hülyülős, játékos típus, de mindkettővel lehet komolyan beszélgetni. Az életstílusuk eltérő ugyan, mégis vannak közös vonásaik.
2012. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen családnak. Hidd el lehetne sokkal rosszabb.
2012. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két ugyanolyan család. Mindegyik egyedi. A leírásod alapján jó családod van. Ahogy majd öregszel egyre több embernek ismered meg a családi hátterét (a felnőtt szem meglát olyan dolgokat amelyeket te még nem), akkor majd örülni fogsz annak, hogy ilyen környezetben nőttél fél.
2012. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked... :( Velem ordít az apám...
2012. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan szüleid vannak amilyen én is akarok lenni, mivel az enyémek teljesen a tieid ellentétei voltak.

Nem elfelejteni gyereknek lenni határokon belül mégis komolynak lenni, ha arra van szükség. Az, hogy ők nem hasonlítanak lehet pozitívum, hisz tanulhatnak egymástól és ezek szerint jól is megy. Kiegészítik egymást, így is kellene lennie. Ha meg nem értenek egyet gondolom megbeszélik, nem pedig üvöltenek meg hisztiznek a maguk igazáért ahogy a sok mai "érett és felelősségteljes" okos szülők. Egy idő után értékelni fogod, hogy ilyenek a szüleid, és míg te majd 30 évesen is hazajársz addig a mostani barátaid nem is fogják a kapcsolatot tartani, vagy ha igen akkor lekorlátozódnak az ünnepekre.

2012. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ki egy klassz család vagytok. Úgy érzem, a szüleid örömüket lelik abban, amit csinálnak és szeretik egymást és a gyerekeiket. Az apró "kilengések" nem billentik ki őket az egyensúlyukból és ez rátok, gyerekekre nézve is nagyon jó.
2012. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!