Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előnyös, ha...

Szerintetek előnyös, ha valaki a családjával megy ki külföldre?

Figyelt kérdés

Külföldre költöznénk, mert egyik családtagunk visszautasíthatatlan ajánlatot kapott.

Ha csak egyedül menne, nyilván nem tudna annyi pénzt hazahozni és talán úgy érezné magát, hogy ő az igás ló, akibe mindenki kapaszkodik. Ha viszont az egész család megy és mindenki talál munkát, akkor sokkal több pénzt lehet elrakni, olcsóbb egy főre az albérlet és nem kell látogatni a családot időnként, hiszen mind együtt vagyunk.


2012. nov. 3. 22:36
1 2
 11/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A zöme válaszoló jó ötletnek tartja, de azért az én tömör válaszom 0%-os. Köszi!
2012. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11/11


Én biztos, hogy nem pontoztalak le, senkit nem pontoztam le.

Egyébként köszönöm a választ mindenkinek.

2012. nov. 4. 12:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek. Szerintem is jobb, ha előbb mondjuk max kiadjátok a lakást, és megnézitek magatoknak azt a "külföldöt". Nem biztos, hogy azért, mert jobb a megélhetés, ott is akartok élni.
2012. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!