Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a szüleim?

Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a névnapom..közölte velem, hogy semmit nemfogok tőlük kapni, de amit a rokonoktól kapnék pénzt az ÉN névnapomra azt elveszik, nemadják oda és belemegy a közösbe és majd lesz vele valami, de nemkaphatom meg..megérteném, ha rosszul állnánk anyagilag..de rohadtul nem :| és azon vannak kiakadva, hogy még nyáron vettem magamnak egy vsn, és egy magassarkú cipőt..és most így télre szerettem volna egy melegebbet..apám elkezdi : miért nem vettél olyan cipőt amit télen is tudsz hordani? HÁT AZTHITTEM ERETVÉGOK MAGAMON:| nyáron vegyek téli cipőt? akkor azlettvolna a baja..és akkor nyáron sem tudok mit felvenni:) és nemakarnak nekem normális téli cipőt venni..és a folytonos veszekedések..a bátyám a kiskedvencük, mert az orvosira jár és ő a tökéletes, példagyerek aki midnent megkap én meg levagyok szarva:) és..mit tegyek? mert én ezt nembírom elviselni..folyton ordibálnak velem..mindig minden baj amit csinálok, csak az a jó amit a bátyám csinál..
2012. okt. 31. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
*vans cipőt
2012. okt. 31. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:

".a bátyám a kiskedvencük, mert az orvosira jár és ő a tökéletes,"

Tanulj te is,ezek szerint ez nekik fontos.

És mi van akkor ha nem kapsz semmit a névnapodra,mi arra nem is kaptunk soha semmit. Összejön olyankor a család és jól érezzük magunkat.Ennyi.

Hány éves vagy amúgy,mert a hisztid olyan 12 év körülinek tűnik.

2012. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.Nekem csak az esik rosszul, hogy folyton a bátyámmal példálóznak..Én soha nem leszek olyan mint ő..Nem tanulok rosszul, most vagyok 8.-os és 4.5-ös átlagom van.
2012. okt. 31. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajna semmi okosat nem tudok írni :-(

mondd el a szüleidnek amit érzel (kedvesen), mondd el nekik, hogy ez meg az mennyire rosszul esik neked


vagy utánozd le a bátyádat vagy éld túl a következő 4 évet

vagy ha középsuli előtt állsz, akkor menj koliba

2012. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mara Acoma ***** válasza:
14 évesen simán bemehetnél a gyermekvédelmisekhez. Nem kapsz ruhát, elveszik a pénzed stb... Kimennek hozzátok, elbeszélgetnek a szülőkkel, figyelmeztetést kapnak. Az tuti, hogy utána 3 pár cipőd lesz:) A családit meg más juttatásokat azért kapnak, hogy rátok költség. Mellesleg mint szülőnek és gondviselőnek kutya kötelessége mindent megadni neked, anyagi lehetőségeikhez mérten.
2012. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!