Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vélhetem egy harmincas...

Mire vélhetem egy harmincas pasitól ezeket a reakciókat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, munkánkba besegít ha én vagyok otthon és jön dolgozni, kedves aranyos figyelmes, ha a kedvesem is otthon van szinte rám sem néz, kerüli a tekintetem egyszerűen nem értem, ő most utálhat engem?
2012. okt. 28. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt irtad segit kedves aranyos akkor miert utalna?

Teged zavar kedves kerdezo hogy nem bamul teged a ferjed jelenleteben?

2012. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy nem bámul hanem az, hogy úgy csinál, mintha ott sem lennék,mintha nem léteznék.....
2012. okt. 28. 20:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem férjem csak élettársam a kedvesem:)
2012. okt. 28. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kínos helyzetbe hozni. Vagy magát nem akarja kínos helyzetbe hozni.
2012. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

alázatosságot mutat az élettársaddal szemben.

gondolom tőle függhet hogy van e munkája vagy nincs. az asszony miatt nem akar konfliktust.

2012. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van Párod, akkor miért érdekel egy másik hapsi viselkedése annyira, hogy a neten tegyél fel róla kérdést...érdekes...


24N

2012. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szeretne konfliktus,hiszen tiszteletben tartja,hogy van párod.Szerintem Neked ennek örülnöd kéne,akkor is,ha tetszik az illető férfi.Csak nem akarod a párodat eldobni egy kis flörtért cserébe...Nem biztos,hogy megérné.
2012. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedvel téged, lehet, h csak barátként, de nem akarja, hogy a párod félreértse. Lehet, hogy volt már olyan tapasztalata, hogy haverkodott egy nővel, és a nő pasija félreértette.

Persze az is lehet, hogy ki akar kezdeni veled, de szerintem azt észrevennéd.

2012. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószinű hogy tetszel neki de értelmes ember és kellően diszkrét. Inkább tulzásba viszi a diszkrétséget minthogy kevésbé legyen az. Csak dicsérni tudom.
2013. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!