Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek ott tartani, hogy...

Kezdek ott tartani, hogy egyáltalán nem szeretem a szüleimet?

Figyelt kérdés
Túl sokat bántottak,főleg apám és egyszerűen sosem szerettem.Ez normális?Vagy szeretnem kéne ennek ellenére is,mert mégiscsak az apám?Sokan mondták,hogy közel kéne kerülnöm hozzá,de szerintetek ezt hogy csináljam,ha csak bántani tud,semmi másra nem képes?Anyámból azért kezdek kiábrándulni,mert ő is elég önzően viselkedik.

2012. okt. 27. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Hol olvastad hogy szeretni kell őket?

Csak azért mert a szüleid?

Inkább örülj hogy időben kinyitottad a szemed! Gondolom még fiatal vagy az írásod alapján.

2012. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Majd ha bekerülsz a nagybetűs világba, rájössz hogy rengeteg hamis is érdek emberek lesznek körülötted, és megtanulod értékelni a családodat.

Lehet most fiatal vagy és bántásnak veszel tőlük mindent, de ne feledd, hogy ok tartottak, neveltek, és mindezt önzetlenül.

Igaz nem ismerem a családi körülményeidet, hisz részletesen nem írtad le, de magamból kiindulva én is így gondolkodtam régen mint te, de később rájöttem az ellenkezőjére.

2012. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van ilyen. én megértelek. vannak olyan szülők, akik nem érdemelnek szeretetet.
2012. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szeretnél beszélgetni erről, nyugodtan keress meg privátban. Hasonló környezetből érkeztem: alkesz, terrorizálásra hajlamos fater, anyámtól meg mást sem hallgatok, mint, hogy mindent elcseszek az életben, semmire se vagyok jó, akáemibe belekezdek, az első reakciója, hogy úgy sem fog sikerülni, mert mekkora egy elfuserált izé vagyok. Ahhoz képest harmadik éve csinálom az egyetemet magas ösztöndíjjal, nemsokára diplomázok, sőt, annak ellenére, hogy informatikusnak készülök, még életem is van mellette, amit természetesen semmire sem tart. Nekem 300 kilométeres távolság és félévenkénti hazajárás használt valamennyire, hogy elfogadjam őket, és túl tudjak lépni a múlton - ettől függetlenül egy hét az a maximális időtartam, amit veszekedés és egymás agyára menés nélkül együtt tudunk tölteni. //20/L
2012. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 2

Be kerültem a nagybetűs világba és rájöttem hogy mekkora férgek!!!

Nem kell mindenkit osztani, mert nem tudhatod hogy milyen a családi háttér a kérdezőnél.

Nem mindenkinek fenékig tejföl a gyerekkora!!!


35F

2012. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!