Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám hogy képes ilyen...

Apukám hogy képes ilyen gusztustalanul beszélni a saját gyerekeivel?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mond, hogy "szájon b@szlak", meg "úgy kib@szlak ebből a házból, hogy a szomszéd kerítését éred" stb. Mindezt csak azért, mert valami gyógyszere eltűnt és biztos a mi hibánk. Megjegyzem, én ha a gyógyszeres szekrénybe nyúlok azt csakis egy kis fájdalomcsillapítóért teszem, nővérem 8 hónapos terhes, ennélfogva a vitaminjain kívül mást nem szed be és itt most vmi vérnyomáscsökkentőről van szó. Hogy képes egy felnőtt ember így beszélni? (nem, az nem válasz, hogy költözzünk el).
2012. okt. 24. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
esetleg segítsetek neki megkeresni a gyógyszerét és lehet hamarabb megnyugszik.
2012. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Tele van ez az ország frusztrált s*ggfejekkel.
2012. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk én azt sem értem, minek laktok vele együtt? Mert ugyebár a nyugdíjas éveit úgy képzeli az ember, hogy a gyerekek csak néha beugranak, nem úgy, hogy a gyógyszeres szekrényben nyúlkálnak.
2012. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nyugdíjas.
2012. okt. 24. 20:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak kórosan elhízott és emiatt írtak fel neki ilyen gyógyszert.
2012. okt. 24. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ja én is ideges lennék,ha még az én lakásomba szülnek unokát.
2012. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egész eddig azon ment a ramazuri, hogy ők már unokázni akarnak! Szóval ezt nekem ne mondja senki, hogy emiatt ideges, arról nem is beszélve, hogy mindig is ilyen volt, mindig is ilyen ordenáré paraszt módon beszélt, ha ivott előtte.
2012. okt. 24. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Ő ilyen... Az én anyám ezektől sokkal cifrábbakat mondott nekem gyerekkoromban, inkább le sem írom....pedig nem ivott meg semmi.
2012. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Magad is leírtad: mindig is így beszélt. Az lenne csoda, ha most nem tenné. Primitív ember, ti pedig sajnos az ő elnyomása alatt akaratgyenge és önállótlan felnőttek lettetek. (Ha mindig is így beszélt az apám velem, akkor NEM szülök a fedele alá gyereket, még akkor sem, ha épp rájött a hoppáré, és azért piszkál, hogy unoka kell...)
2012. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de mi az, hogy önállótlan felnőttek vagyunk? Egyáltalán te mit tudsz rólam? Igen 20 éves vagyok s tanulok még ezért élek egy fedél alatt vele. Gyógyszerészet mellett meg nem tudok annyit dolgozni, hogy albiba menjek, de egyébként minden kiadásom én fizetem, ahogy bátyám is teszi és nővérem is. Minket arra neveltek, hogy egyetemre menjünk, így senkinek nem lehet egy szava sem, hogy hogy képzelem, hogy otthon élek még. Az, hogy nővérem mit csinált, arról meg nem kívánok vitát nyitni, mert még nekem se sok közöm van hozzá, nemhogy nektek. A kérdés szempontjából meg amúgy is mind1.
2012. okt. 24. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!