Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit van otthon a férjetek?...

Mennyit van otthon a férjetek? Mennyit van a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mindig a munka meg a munka. Persze kell a pénz meg minden, de nem minden áron. A család az első.
2009. aug. 8. 13:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

válságos időben... azért ilyet ne írj, hogy a munka nem olyan fontos...


dolgozzál te is és akkor ,talán több ideje, lazább munka beosztásra lesz lehetősége...

2009. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Hú, de mennyire okosat mond itt valaki. A 2 hetes gyereknek meg irány a bölcsi. Vagy menjen ő is dolgozni. Mondjuk, legyen modell.
2009. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
egyetértek az előttem hozzászólóval.
2009. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Reggel fel 7-tol este 7-ig dolgozik a ferjem, szerencsere hetvegen szabad. Amugy en is dolgozok, 12-24-el.

Fontos a csalad, de ha nem lenne munkank, akkor nem lenne penzunk sem. :(

2009. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Azért a munka nemcsak pénzkereset. A férjemnek és nekem is hivatás, amit nagyon szívesen csinálunk.

Amíg otthonvoltam, addig a hétvégék voltak az övé a gyerekekkel és ha néha korábban jött haza, akkor az estimese.

Amikor visszamentem dolgozni (először 6 órában, aztán amikor már felsősök voltak a gyerekek akkor teljes munkaidőben), onnan beosztottuk. Ha fáradtabb voltam, vagy időben hazaért akkor ő volt este a gyerekekkel.

Sajnálom az olyan embereket akiknek a munka csak szükséges rossz, mert pénzt kell keresni. Én örülök neki, hogy kielégíti az érdeklődésünket, hogy élvezzük a munkát.

2009. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
elnézést, én az első hozzászólóval értek egyet. nagy tévedés, hogy a gyerekkel otthon kell maradni x éves koráig. a legtöbb országban a nőknek nincs is ilyen lehetőségük... ez csak MO-n divat. és mi az, hogy legyen modell? talán nincs normális munkája? nem értem ezt az iróniát...
2009. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

egyből bántják a kérdezőt. nem értem miért kell ez. akkor ne válaszolj, ha nem tudsz, vagy nem vagy hasonló helyzetben!

A kérdezőnek: valószínűleg te kisgyerekkel vagy otthon, legalábbis a kérdésből ítélve. nálunk férjem két műszakban dolgozik, viszont utána jön haza egyből. a ház körüli munkákat persze elvégzi, és van olyan, hogy leül a gép elé, de szerintem ez normális. összességében minden nap játszik a gyerekkel, van, hogy ő viszi sétálni, igyekszem a fürdetésbe bevonni, bár egyedül nem szereti, kicsit fél tőle, nem is erőltetem neki. bármikor egyedül lehet hagyni a gyerkőccel /már az elejétől/ fogva, mert átpelenkázza, megeteti, ilyenek. Nem mondom, hogy egész hétvégén a gyerekkel van, de mindenképpen szán rá időt.

2009. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
A férjem 10 hónapja látta utoljára a gyerekünket pár napra. Akkor találkoztunk legutóbb. Még jó fél évig nem jön vissza. Külföldön van és nem tud hazajönni. Amikor itthon van, tehát nincs kiküldetésben, este 7-8-9 körül ér haza, reggel 6-7 óra körül megy el attól függően, hogy mit kell csinálnia, sokszor hétvégén is dolgoznia kell. Szóval keveset van a gyerekkel akkor is, ha itt van, de próbálunk minőségi időt együtt tölteni és ebből nincs gond. Neki a család az első...értünk dolgozik és ha egyszer ilyen a munkája, nem mondhat nemet.
2009. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Igen, akkor magyar gyereknek irány a bölcsi 3 hetesen, hisz e követendő trendi...igaz, se bölcsi, se munka...
2009. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
mi az, hogy trendi? :) szerinted az jobb, ha az anya otthon van a gyerekkel jópár évig, az apa alig látja a gyereket, az anya meg az apától függ anyagilag? és ha megromlik a kapcsolat, és nem tud elválni? vagy el tud, de akkor mindent elvesz az apától, pénzt-gyereket, és szerencsétlen kezdhet elölről mindent?
2009. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!