Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuval mindig apám miatt...

Anyuval mindig apám miatt veszekszünk. Mit lehet tenni? Egyáltalán lehet vmit tenni?

Figyelt kérdés

Apám sok szem..et csinál,nem segít otthon semmit,még a cserepet is én kellett hogy kimásszak megszerelni,

nem úgy viselkedik,mint egy kicsit is rendes apa,megkövetelné,hogy mindenki körülötte ugráljon,ellenben rá semmiben nem lehet számítani,letagadja a családját,erőszakoskodik,stb.Én ehhez nem vágok jó képet,anyám meg vagy mellé áll,vagy konkrétan senki mellé,de már rengeteg a veszekedés.



#veszekedés #apám miatt
2012. okt. 19. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem iszik?
2012. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy iszik-e,de a rokonok is azt mondják,hogy olyan,mint a józan részeg.Azaz sokszor viselkedik úgy,mintha ittas lenne,tör-zúz,erőszakoskodik.
2012. okt. 19. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinek milyen apa jutott, azzal kell együtt élnie. Ha édesanyádnak így megfelel, nem kell neked vele vitatkoznod és kész.
2012. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennél értelmesebb választ is tud vki adni?Az a normális,hogy azt szeretném,hogy jobb legyen anyuval a kapcsolatom.
2012. okt. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!