Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok ezért a...

Tényleg én vagyok ezért a hibás? / Részletek lenn/

Figyelt kérdés
Nekem is és a férjemnek is van ez előző házasságból született gyermekünk és most már van egy közös is, aki 3 hónapos. Tudni kell, hogy az ex feleséggel egy városban lakunk és nem is olyan nagyon messze egymástól. A párom lánya itt volt vasárnap óta, tegnap ment haza. A volt feleség meg közölte, hogy mit csinálunk a hétvégén, tudnánk-e vigyázni a gyerekre..mert őt valami mandula műtéttel műtik és az anyja meg nyaral. Nincs kire bízni a gyereket. Erre a párom azt mondta, hogy majd hívja fel, hogy lesz-e hétvégén műtét vagy sem és akkor elhozzuk. Én meg felkaptam a vizet, mert egyáltalán nem tetszik. Ő fütyül, a kedves meg ugrik. Persze ő ezt tagadja. Most ment haza és megint jönne, ráadásul a férjem dolgozik...24 órában...akkor most kinek is hozza el a gyereket?! Tegnap is egész nap a gép előtt ült, és nyomkodta. Nagy ívben le volt szarva a gyereke. Hiába mondtam, hogy ez az ő ideje, ne nekem hozza ide stb. De sajna mindent visszafordított az én fiamra...Meg olyanokat mondott, hogy nem szeretem a lányát, meg úgy csinálok mintha a sátán jönne...stb. Hozzáteszem, hogy kedden is egyedül voltam a gyerekekkel és nagyon kikészültem...nekem ez még a pici mellett sok. Mondtam neki, hogy ne csodálkozzon, hogy ha szerdán rossz kedvem lesz...erre meg annyit mondott, hogy "bebaszna hogyha lenne valami bajod" ráadásul tegnap majdnem megütött, de megúsztam, hogy levágott az ágyba, és utána a fotelba. Mindezt látta a kisfiam is. Nagyon szomorú vagyok, szerintem jogtalanul hibáztat. Még ilyeneket is mondott, hogy összetehetem a kezemet, hogy nem minden másnap hozza a lányát, mert megtehetné. Reggel köszönés nélkül ment el, ma még nem is hívott. Szerintem nem kell ma vele beszélnem..neki áll feljebb. Elég gáz nekem, hogy a volt feleséggel bármikor összefuthatunk. Nagyon szomorú vagyok, nem hiszem, hogy ezen túl tudok lépni. Mit csináljak?
2009. aug. 7. 09:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
12:15, beletrafáltál a lényegbe. Így van...az ex mindig passzolgatja a gyereket ide, vagy ahová tudja. Én a legelején mondtam, hogyha úgy lesz és nem tudja hová tenni a gyereket szívesen elmegyek érte oviba és addig amíg dolgozik, vigyázok rá is. Volt egy pár gonosz húzása felém, felénk...így ez elmaradt. Sosem voltam ellenséges sem vele, sem a gyerekkel. Ha akarok, tudok nagyon gonosz is lenni. A műtétről meg annyit...szerintem sunyi módon elhallgatta...biztos, hogy nem most közölték vele, hogy " holnap gyere be" Ha ezt már vasárnap megemlítette volna, hogy lehet vigyázni kellene a kislányra, egy csomó kellemetlenséget elkerülhettünk volna. Így meg szerintem teljesen jogos, hogy puffogok. Itt már az a fő probléma, hogy én nem szeretem a gyereket...
2009. aug. 7. 13:00
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is felnőtt koromban volt mandula műtétem.A műtétre időpontot kell kérni,előtte egy csomó vizsgálatot megcsináltatni...stb...tehát min 1 hónappal,vagy hónapokkal előtte tudta már mikor lesz a műtét.Ne hagyd magad hülyére venni sem a férjednek sem az exének.

Ha nem tudtok érdemben beszélni egymással,és tisztázni a gyerek és egyéb kérdéseket hagyd ott a francba."Szétveri a fejed" ezt mondta neked???Szerintem költözz a gyerekeiddel amíg nem fajul durva tettlegességig a dolog.Talán az ex is ezért szemétkedik,hogy vitát generáljon köztetek mert tudja,hogy agresszív a férjed és azt várja,hogy téged(is)megüssön.Talán verte Őt is?Valószínű,az ilyen férfiakra ez jellemző.

Értelmes emberrel meg tudnád ezeket a problémákat beszélni,és találnátok megoldást is,és főleg nem tudna az exe semmilyen módon keresztbe tenni nektek direkt,de nem is merne.De úgy tűnik a férjed esetében nem értelmes emberről van szó.Az sem arra vall,hogy gyerekes ostoba módon ismételgeti nem szereted a lányát.főleg ha nem így van.És persze felelősséggel tartoztok Ti is a gyerekekért mindért,az Ő lányáért is,de az,hogy az ex hülyét csináljon belőled már nem fér bele.Az pedig,hogy a férjed nem melletted áll hát,nem tudom erre mit lehetne mondani.

De azok alapján amiket leírtál én nem jósolok nektek hosszú közös jövőt.Nekem jobb lenne szerintem egy ilyen férfitól mielőbb megszabadulnod.

2009. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
13:30-as: Ez a mandula műtét egy napos? vagy meddig kell benn maradni? Azért kérdezem, hogy fel tudjak készülni. A férjem ha vasárnap nem is, kedden megint 24-be dolgozik. Akkor megint egyedül leszek vele. Egyébként a kisfiamat már ma elviszi az apja, ők holnap már nem találkoznak.
2009. aug. 7. 13:37
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
Ez van mikor mindenki össze-vissza válik meg ide-oda pottyant egy gyereket.Én csak szerencsétlen gyerekeket sajnálom.
2009. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
42%

Vegyétek el tőle a kislányt, éljen nálatok, és akkor meg lesz oldva a problémád.

Kérdező, nem érzed, hogy szerencsétlen gyerek szívja meg az egymás iránti utálatotokat?

2009. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 napot voltam kórházba a műtét után,plusz egyet előtte.

De aki jól van kiengedik 3-5 nap között.De egy felnőttnek ez nem olyan könnyű mint gyerekkorban.

És igen,valahogy a gyerekek miatt megoldást kellene találnotok mindenképpen,és persze magatok miatt is.

De én most is csak azt tudom mondani,ha olyan a férjed ahogy jellemzed,egy arogáns ember akkor jobb ha elhagyod.

2009. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mar nem haragudj, de az irasaidbol azt veszem ki, hogy gyulolod a kislanyt, neked a te gyerekeid a csaladod, a lany, csak egy IDEGEN.

Nem is csodalokzok, hogy a ferjed igy viselkedik veled, megerdemled.

A gyerek nem hibas azert mert megszuletett. Mit szolnal, ha egy napon azt mondana a ferjed, hogy matol veletek lakik? Hisz a ferjed gyereke!

Mar ne haragudj, de egy kicsit furcsanak talallak!

Tudtad, hogy volt felesege, miert mentel hozza, ha zavar a multja?

En egy idegenen is szivesebben segitek ilyen helyzetbe, mint te ezen a gyereken!

Lehet lepontozni, nem erdekel!

2009. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem, nem pontozlak le...senkit sem pontoztam. Mindenkinek szívesen veszem a véleményét. A kislányt nem gyűlölöm, de tény, hogy nem szeretem úgy, mint a saját gyerekeimet. Ugyanúgy, ahogy a férjem sem szereti úgy az én fiamat, mint a saját lányát.
2009. aug. 9. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!