Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekszem minden párommal?

Miért veszekszem minden párommal?

Figyelt kérdés
akárkivel járok, akármennyire szeretem is mindig kötözködöm....ennek mi lehet az oka? elég hamar rájövök h hiszti és megbánom rettenetesen de mégis mindig vitázom...
2012. okt. 13. 14:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
Akkor ne vitázz -.-.. legyél megértő..
2012. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
egyszerűen szükségem van rá, a fájdalomra....
2012. okt. 13. 14:56
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk nem csoda a gondolkodásmódod, ha a párom szó része az aktív szókincsednek.
2012. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Miért, neked mi bajod van a párom szóval? használja a "pö.csöm" szót?
2012. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

nem azért fordultam hozzátok, h a a szókincsemet becsméreljétek. Építőjellegű javaslatokat várnék

köszönöm

2012. okt. 13. 15:09
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Valami jó kis feszültséglevezető hobbit ajánlok, amiben sok sikerélményt lelsz. Szerintem egy kicsit te unatkozol. Van egy rakat energiád, amit jobban is el lehetne használni, semmint kapcsolatrombolásra, nem? :)
2012. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A szókincseddel meg semmi baj. Örömmel várnék olyan igazolható kutatási eredményeket, melyek alapján kimondható, hogy a kötözködésre hajlamos emberek használják előszeretettel a párom kifejezést. Vagy fordítva.
2012. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
jó meglátás h valószínűleg unatkozom. Most is épp munkát keresek és ez mint tudjuk nem a legizgalmasabb és önbizalomnövelőbb program...elmegyek sportolni..
2012. okt. 13. 15:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a szuleid sokat veszekedtek? Azok szoktak akaratlanul is mindig vitakba keveredni (sot nem tudatosan de kiprovokaljak a vitat meg ha nincs is ok ra) akinek a szuleik rendszeresen veszekedtek. Egy kicsit en is ilyen vagyok egyebkent:D
2012. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a szüleim nem veszekednek sokat. Nekem ők a példaképek párkapcsolat terén, 25 év után is ugyanolyan szerelemmel néznek egymásra..én egyszerűen csak ilyen lettem, h mindig kötekednem kell és élvezem h fáj...nem azt h a páromnak fáj, hanem h nekem.
2012. okt. 13. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!