Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok és...

37 hetes kismama vagyok és borzasztóan nyűgös. állandóan veszekszem a párommal és félek már nem sokáig bírja így velem. Ti mit tettetek, hogy az utolsó idő ne legyen ennyire rossz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is ugyanígy vagyok.Ráadásul én még csak 34 hetes vagyok!

Szóval ez engem is érdekelne.

:(

2009. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,pedig még én is csak 34+3napos vagyok:S

A meleg meg minden szerintem.Már úgy várom,hogy vége legyen..olyan nehéz...De KITARTÁS!!!Már nem sok van:)

2009. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Na,sokat segítettünk!!!

:)))))))))))))))

2009. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk pont ellenkezőleg volt eddig a dolog,mert majd megettük egymást,most meg hogy közeledik a szülés időpontja annyira egy hullámhosszra kerültünk.de ez is csak ugy 2-3 hete van igy.

na én is sokat segitettem,mi?

34+5 hetes

2009. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom segít-e. velünk is így volt. legfőképp azért voltam hisztis, mert ingerszegény volt a környezetem, és ha hazajött a kedvesem megteremtettem azokat az ingereket.

beletelt egy kis időbe mire rájöttem, hogy mit csinálok.

ezért programot csináltam magamnak: játszótérre lemenni, ez nagyon jó dolog, ha csak 1 órát vagy lenn akkor is. több kismama van ott, lehet velük beszélgetni, nézed a piciket, és arról ábrándozol, hogy milyen jó lesz, mert nemsokára jön a tied is.

vagy: átpakolod a baba holmiait, rendszerezgeted.

vagy: elmész fodrászhoz, manikűr, pedikűr.... 1-2 hetente valamire elmész--> ez nem fogja leapasztani nagyon a kasszát, és az ilyen helyeken megállás nélkül megy a duma.

vagy: barátnővel elmenni kávézni, cukrászdába.

.... rengetek ilyen dolog van.

a legfontosabb, hogy gondold végig. nem tehet szegény párod róla, hogy most hisztis szakaszod van. mondd meg neki, hogy most ilyen korszakot élsz át. biztos megértő lesz. lepd meg valamivel. főzz neki valami finomat. tudod a szívükhöz a hasukon keresztül :)

2009. júl. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!