Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok exeivel milyen a...

Párotok exeivel milyen a viszonyotok? Ismeritek őket?

Figyelt kérdés

Párommal jó a kapcsolatunk,mivel kicsi városba élünk ahol mindenki mindenkit ismer,és előtte ö a közeli faluba lakott,így én ismerem az nőit vagyis egy részét....

Tudom milyen az ideálja,és én pont totál az ellentéte vagyok.Eddig mindig jó alakú,csinos,cica baba szerűek voltak.Én meg kicsit duci(pajzsmirigy betegség miatt-előtte vékony voltam,de ő már duci ként jött velem össze),átlagos kicsit nő vagyok.

Ha találkozunk a volt barátnőkkel,párom beszélget velük stb...Nekem ez olyan furcsa,mert hát nekem is jópofizni kellene velük,de nekem nem megy.Valahol valamiért utálom őket!!!Konkrétan nem tudom miért de kicsit féltékeny vagyok rájuk.Okom nincs mert velem él a párom van közös házunk közös gyerekünk stb...Normális ez???


2012. okt. 12. 16:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem azt mondom,hogy minden nap az exeken jár az eszem...dehogy is:)elég ritkán jönnek szóba valamilyen úton módon,de olyankor olyan érdekes érzés tör rám,nem féltékenység,nem utálat.De valahogy nem jó érzés...Pedig nekem is volt előtte kapcsolatom komolyabb mint neki(házas voltam)neki meg csak pár hónapos se veled -se nélküled kapcsolatai voltak....De nem értem miért pont engem választott ha nálam sokkal jobb nőt is kaphatna!Velük miért nem tudott boldog lenni,mikor tudom ,hogy az egyikükbe nagyon szerelmes volt!!(gyerek kora óta,és sokáig "futott" utána...
2012. okt. 15. 07:16
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert egy jó kapcsolathoz egyáltalán nem elég, ha az egyik fél szerelmes. Sőt, még az sem, ha mindketten! Egy jó, boldogító, felnőttkori kapcsolathoz ennél sokkal.sokkal több kell.
2012. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"De nem értem miért pont engem választott ha nálam sokkal jobb nőt is kaphatna!"


Kétségeid vannak, bizonytalan lábakon áll az önbizalmad. Nem csoda, ha rossz érzéseid vannak.

2012. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"De nem értem miért pont engem választott ha nálam sokkal jobb nőt is kaphatna!"


Na én pont emiatt szakítottam a párommal mert nem bírtam elviselni ezt az érzést.Ő csak annyiban volt hibás hogy nem éreztette eléggé szeret. De aláírom aki mondja h önbizalom hiány. Nem jobb hogy szakítottam de nyugodtabb vagyok.

Ez nem azt jelenti h Te is szakíts :) pont inkább mondd el az érzéseid és akarj te is megelégedni magaddal elfogadni magad úgy h elég vagy : magadnak ,neki ,és a kapcsolatnak is.

2012. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Párat ismerek közülük, ritkán találkozunk, a férjem nem is nagyon szokott velük beszélni. Normális, aranyos lányoknak gondolom őket, nincs velük bajom, nem vagyok féltékeny. Lehet, hogy neked nem is a volt barátnőkkel van bajod, csak kicsit kicsi az önbizalmad.
2012. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Egyet ismerek, és épp úgy vagyok vele, mint te, nem tudom miért, de ki nem állhatom. Egy településen lakunk, így gyakran összefutunk jövet-menet, a pasimmal jópofiznak, én meg csak állok és várom, hogy haladjunk már tovább.


25/N

2012. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az exeket, csak láttam képet róluk neten. Ők is mások, mint én, de velük nem volt komoly kapcsolata, még le sem feküdt velük. Nem akarom őket megismerni, mindet utálja, mint a sz*rt. :)
2012. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
16-os.totál így vagyok én is vele.Párommal bájcseverésznek,nekem meg még szinte köszöni se akarnak!!!
2012. okt. 17. 18:50
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha mindegyik ilyen egyformán viselkedik (köszönni sem mer), az nem lehet véletlen. Elképzelhető, hogy nagyon ellenségesen nézhetsz rájuk már eleve. Talán félnek egy esetleges támadástól a részedről és fogalmuk sincs, hogy te jobban félsz tőlük.

A gond nem velük van, az önbizalmadon kéne dolgozni kicsit, hogy ne legyenek irreális félelmeid.

2012. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!