Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok exeivel milyen a...

Párotok exeivel milyen a viszonyotok? Ismeritek őket?

Figyelt kérdés

Párommal jó a kapcsolatunk,mivel kicsi városba élünk ahol mindenki mindenkit ismer,és előtte ö a közeli faluba lakott,így én ismerem az nőit vagyis egy részét....

Tudom milyen az ideálja,és én pont totál az ellentéte vagyok.Eddig mindig jó alakú,csinos,cica baba szerűek voltak.Én meg kicsit duci(pajzsmirigy betegség miatt-előtte vékony voltam,de ő már duci ként jött velem össze),átlagos kicsit nő vagyok.

Ha találkozunk a volt barátnőkkel,párom beszélget velük stb...Nekem ez olyan furcsa,mert hát nekem is jópofizni kellene velük,de nekem nem megy.Valahol valamiért utálom őket!!!Konkrétan nem tudom miért de kicsit féltékeny vagyok rájuk.Okom nincs mert velem él a párom van közös házunk közös gyerekünk stb...Normális ez???


2012. okt. 12. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Az én párom is mondta mikor összejöttünk, hogy jóban van az exeivel. De az enyém olyan szinten, hogy az egyikkel biciklizni járt, a másikhoz beugrott minden héten a boltba ahol dolgozik, stb. ....

Szépen lassan leszoktattam erről. Rájött ő is hogy nincs szüksége ezekre a sekélyes kapcsolatokra.


Szerintem a te helyzeted egyáltalán nem olyan rossz, az, hogyha összefutnak vált velük pár szót, teljesen rendben van. Nem kell utálkozni.


Az meg, hogy eddig cicababákkal járt, és te nem olyan vagy..hát szakított is mindegyikkel, veled meg már az egész életét leakarja élni:)

2012. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes, komolytalan kalandokhoz elég, ha a hölgy cicababa.

De ahhoz, hogy valakivel le is akarjuk élni az életünket, ennél sokkal több kell. És ezt te ezek szerint megadod neki. Legyél nyugodt, megvan rá az oka, hogy nem cicababával él együtt.

2012. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység (ok nélkül pláne) mindig önértékelési probléma miatt van. Mivel probléma, ezért mondhatjuk úgy, hogy nem normális. Persze nem úgy értsd, hogy dilis vagy vagy ilyesmi. :) Csak éppen egészséges önbizalommal nem lennél féltékeny. Kevés embernek van egészséges önbizalma, csak úgy hozzáteszem.


A párom exeit nem ismerem. Régóta egyedülálló volt, mikor megismertem. A volt barátnőit egy olyan közegben ismerte meg, amivel már régen megszakadt a kapcsolata.

Volt barátom viszont tartotta a kapcsolatot néhány korábbi barátnőjével. Mindkettő normális, kedves nő volt. Bár az egyikükkel minimálisra ritkította a kapcsolatot az exem, de nem miattam, hanem mert szerinte mindig csak akkor hívta fel, ha kellett valami segítség.

2012. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kapcsolatom velük,szerencsére.Nem is merek őket szerencsére.Nem is szeretném.
2012. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen nem ismerem őket, de sokmindent tudok az életükről, mert a barátom elég pletykás :) , de nekem már ez is sok, amit tudok..Igazság szerint a nevüket sem szeretem hallani.
2012. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

de ha találkoznék velük, akkor megpróbálnék normálisan viselkedeni és elviselni a helyzetet. ( Nem tudom mennyire menne)

Szerintem normális vagy :)

2012. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy exe volt, ismerem, ismertem korábban is. Halálra sértődött, amikor kirúgták, mert nem jöttek be a szerinte neki járó habos-babos álmai, úgyhogy nem lehet vele semmiféle normális kapcsolatot tartani. Férjhez ment, gyerekei vannak (nem is kicsik már), mégis halálra van sértődve még mindig. Az az egészben a faramuci, hogy olyan ember, hogy a férjem testvéreit bejelölte ismerősnek az egyik portálon, a férjem és engem nem. Hát istenem: ő ilyen. :) Rá kell hagyni.
2012. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ismerek személyesen, ő kolléga és barát - mostmár mindkettőnké. Több évvel azelőtt lett vége köztük mindennek, hogy velem megismerkedett, így rengeteg idejük volt, hogy elszakadjanak egymástól érzelmileg.

Az a nő sok mindenben segített a páromnak, amikor nehéz időszaka volt, úgyhogy részben neki is köszönhető, hogy mi most boldogok vagyunk.

Hálás vagyok neki, amiért normálisan fogadott, és azóta is támogatja a kapcsolatunkat. Ő az első olyan ex, akire nem vagyok féltékeny, és ezt fontos, hogy megtanultam.

2012. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam mindegyikkel, akivel hosszabb ideig együtt voltak. A legelső (gimis) barátnője is szimpi volt, ezer éve komoly kapcsolatban, velük csak azért nem járunk össze, mert a csaj konkrétan gyerekfóbiás :D.

A volt felesége szintén kollega és már mondhatni közös barát, ahogy az előttem válaszoló is írta (pedig azt hittem mi vagyunk csak ilyen mások szemében lehetetlen brigád...) Nálunk is az volt, hogy sokkal előbb szétmentek, mint ahogy én találkoztam volna az emberrel, és akkor került a céghez, amikor már nekünk mindkét gyerek megvolt.

Egyébként én azért nem is tudtam egyikükre se ellenszenvvel nézni, mert miután egy cseppet beszélgettünk, rá kellett jönnöm, hogy borzasztó sok hasonlóság van közöttünk, mind külső, mind belső jegyekben. Ez viszont pont az ellentéte annak, amit te írsz, de úgy gondolom, mégis az a gyakoribb, ahogy te érzel. Nem nevezném "nemnormálisnak", csak energia pocsékolásnak inkább.

2012. okt. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én jóban vagyok 1-2 exemmel , az egyikük nagyon nagyon jó barátom is, de másokkal is beszélő viszonyban vagyunk, elmegyünk inni egy sört, kíváncsiak vagyunk, hogy alakult a másik élete... azért mert együtt nem működött még nem kell utálni egymást.


hát csak néznék nagyokat ha bárki, pl. a párom bele próbálna szólni, hogy kivel barátkozom. ha nem bízik bennem, akkor mehet a fenébe mert az nem kapcsolat.


múltja meg mindemkinek van és nem minden ex hülye qrva neg rohadtállat... aki ilyenekkel járt hogy ez a véleménye az meg saját magát minősíti. ennyi.


30

2012. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!