Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselitek, ha a...

Ti hogy viselitek, ha a szüleitek valamelyik kíváncsiskodik, hogy mit nézel az interneten?

Figyelt kérdés

Főleg mikor egy magánjellegű dolgot nézel. Meg beleszól minek nézegetsz ilyeneket, megjegyzéseket tesz arra amit nézel stb...


Ilyenkor 300/180 a vérnyomásom.


2012. okt. 12. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány éves vagy. Ez a kérdés megválaszolását tekintve nagyon nem mindegy....
2012. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Örülök neki ... most tanítom a 55 éves apám netezni :D

Igaz én is 35 ...

2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, nem mindegy hány éves is vagy...
2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Borzasztó. Miért gondolja bárki is, hogy jó az az illetőnek, ha mögé állsz, lesed, mit csinál és még megjegyzéseket is. Szóval az ilyen ember, ha szülőd, ha nem, de megérdemelné, hogy beszóljanak neki. Persze biztos van, akit ez nem zavar. De ha valakit viszont igen, nehogymár ő legyen a hibás, inkább az nézzen magába, aki ezt műveli.
2012. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyerekhiszti ...


2.

2012. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem a gyerekeim állnak mögém nézelődni :-)

anyám azt sem tudja mi az internet :-)


egyik sem zavar

2012. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Igen,ez attól függ hány éves vagy.Egyébként baromi érdekes hogy a gyerekeim kiakadnak ha rájuk szólok hogy "nem kéne itt állni fölöttem",viszont én mégcsak a monitorra sem nézhetek ha ők ülnek ott.
2012. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bárki kíváncsiskodik, idegesít. Nézze meg az előzményeket, ha annyira kíváncsi
2012. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát bennem eléggé felmegy olyankor a pumpa, de inkább csöndben maradok. Az lenne a normális, ha megkérdezné, hogy megnézheti-e meg mit nézek, ha meg azt mondom, hogy magánügy, akkor nem nyavalyognának, hogy miért titkolózom előttük.

Nem vagyok tini, 23 éves vagyok, de még mindig az van, hogy ha nagyon magánjellegű dolog van (pl. a mostani kapcsolatom alakulásánál maileztünk egymással a párommal, nyilván nem akartam még az első randi előtt nagydobra verni, hogy randim lesz, mert ez magánügy meg különben is, mi értelme lenne elmondani, ha utána nem sikerül), akkor át kell kapcsolnom egy másik tálcára, mert ha nem, akkor ott lóg kocsányon a szemük. Pedig már beszéltem velük erről.

2012. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, kedves utolsó, egy 23 évesnél már ne álljon ott anyuka, hogy nézze, mivel foglalatoskodik a neten. De mondjuk azért egy 11-12 éves gyereknél még nem mindegy, hogy mit néz.... De a kérdező eddig nem válaszolt, pedig többen tudakoltuk, hogy hány éves. Addig nem lehet érdemben válaszolni a kérdésére.
2012. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!