Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Él még itt más is úgy a...

Él még itt más is úgy a házastársával, mint lakótársak?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok?

Én rühellem a pofáját is, de nincs elég pénzünk, hogy külön menjünk, és a gyerekeket is 'kényelmesebb' együtt nevelni. De ennyi. Én nagyon rosszul viselem.


2012. okt. 11. 19:58
1 2 3 4
 31/35 Pendulum92 ***** válasza:
nem olvastam el a hozzászólások nagy részét, de egyet tudok kérdezni? miért nem javítjátok meg a kapcsolatot?
2012. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Nem lehet. Már túl sok dolog történt meg és hangzott el, hogy vissza lehessen fordítani. Ezen már túlvagyunk. Én azt nár nem is szeretném. Amikor még szerettem sokkal rosszabb volt, mert visszaélt vele.


Sajnos ha válnánk, kőkeményen megküzdene a gyerekekért és a lakásért. A lakást most odaadnám neki, de hiába, mert a gyerekekért örökre zaklatna. Én már néha rosszakat kívánok neki :-(

2012. okt. 20. 16:17
 33/35 anonim ***** válasza:

Szia,

Már hozzászóltam. De írnom kell megint,nem tudom-e vigasz,de ugyanez a helyzet. Ráadásul a lakás az enyém. Szintén bosszúálló, zaklatós típus.

Egyet tudok tenni, és hidd el nem ilyen voltam, hogy ugyanúgy szóban agresszív vagyok,mint ő és ugyanúgy kétszínű ,amikor kell. Hál istennek tetlegesség nincs. Próbálj meg igy is boldog lenni. Az ember kreatív!!!És nyíltan ne csald meg,mert bosszanatani fog érte. De még igy is lehetnek jó pillanatok a kapcsolatotojban,azt használd ki. És menj bele egy depresszióba, ennél többet érsz!!

2012. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Igyekszem összeszedni magam, csak néha nem vagyok elég erős a lelkiterrorjához :-(
2012. okt. 21. 15:54
 35/35 anonim ***** válasza:
Még egy saját tapasztalat. A lelki terror ellen lehet tenni, a fizikai ellen nem. mert egy férfi eleve erősebb. A lelki terror ellen úgy tehetsz,ha felveszed a kesztyűt, és megmutatod,hogy te sem vagy gyenge. De utána igyekezz,minnél hamarabb békét ,kompromisszumot kötni,mint két erős fél. Ne hallja a gyerek a veszekedést.
2012. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!