Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Él még itt más is úgy a...

Él még itt más is úgy a házastársával, mint lakótársak?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok?

Én rühellem a pofáját is, de nincs elég pénzünk, hogy külön menjünk, és a gyerekeket is 'kényelmesebb' együtt nevelni. De ennyi. Én nagyon rosszul viselem.


2012. okt. 11. 19:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Én is elég rosszul viselem,de nem látom az alagút végét.

Ha én mennék ő nem tudná fizetni a rezsit,de én se nélküle,de már nagyon elegem van:(

A lakás önkormányzati-keresem a megoldást,de még nem találom.Remélem valakitől kapsz(kapunk)jó tanácsot:)

2012. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló volt nekem is, bár én nem utáltam, gyerekünk sem volt, egyszerűen már nem igazán érdeklődtünk egymás iránt. Persze ő próbált színlelni: hetekig felém sem nézett (szex szempontból), majd megvárta, míg menstruálok és amikor mondtam, hogy most sajnos nem, megsértődött ("Neked állandóan megvan!"). Én hiába is közeledtem hozzá, csókolgattam a fülét, kérdeztem, hogy esetleg nincs-e keve idebújni mellém az ágyba, mindig csak egy "majd mindjárt"-ot kaptam válaszként. Később azon kaptam magam, hogy reggel lett, elaludtam várakozás közben és ő MÉG MINDIG A GÉP ELŐTT ÜLT :D


Mi elváltunk végül, de a bíróságon azt mondta, hogy ő végig nem érezte, hogy bármi baj is lenne a kapcsolatunkkal...

2012. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Nem csoda,hogy eleged van. Nem arra van teremtve az ember,hogy boldogtalanságban éljen és pont a párjától nem kapja meg a jóérzéseket.

Viszont én az első férjemtől külön mentem 2 gyerekkel,hogy megtaláljam a boldogságot. Szinte biztos nem fogod,mert a gyerekek hátrányt jelentenek,nem fognak csak selejtek felvállalni ebben a pénzéhes világban. Igaz nem tudom,hogy nő vagy,de tippelek. Szóval jobb együtt maradni anyagilag összetartani a gyerekek miatt és időnként egy-két pásztorórát eltölteni mással,aki hasonló cipőben jár, vagy jó neki igy is.

Én igy csinálnám,ha visszatekerhetném az idő kerekét!

2012. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én is ezt fogom tenni, kedves 3-as. Végül is jókedvet, szexet kaphatok mástól is...
2012. okt. 11. 20:31
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem, jókedvet nem kapsz mástól. Szexet igen, dugást. Ha szerelemre és igazi boldogságra vágysz, akkor le kell lépni. Mindig van megoldás, csak keresni kell, és nagyon akarni a változást. A gyerekek szerinted boldogok attól, hogy együtt laksz egy olyannal, akinek "rühelled a pofáját"? Szerintem szarnak a döntésedre, őket is tönkreteszitek ezzel szépen lassan. Inkább éljenek a szülők külön, mint egymással utálatban. De igen,találsz egy -két pasit, aki szánalomból megdug, te meg "boldognak" hiszed magad egy-két órára, aztán kész. Letelt az élet, mész a föld alá. Tényleg ezt választod? Én nem tenném! Két gyerekkel is új életet lehet kezdeni, de lehet, hogy csak szerintem van így. Én inkább lennék egyedül, nyugalomban, mint ilyen helyzetben.
2012. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok, de már irni sem szeretek róla. Megutáltam a férjemet, mert tudom nem ezt érdemeltem.Nagyon alattomos!
2012. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem utálom a feleségem,de így vagyok én is.Ő nem tudom mennyire visel el,de tudom,hogy nélkülem nem menne sokra...
2012. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
Mi nem utáljuk egymást, de tényleg úgy élünk mint a lakótársak. Pont ezzel a szóval jellemeztem a páromnak a kapcsolatunkat... Borzasztó! Megvagyunk, de semmi extra, semmi érzelem. Szex alig alig, igazi csók már 1 éve nem volt, sőt egy ágyban sem alszunk. 7 éve vagyunk együtt, 1 gyerekünk van. Én is gondolkoztam hogy lehetne változtatni, de nem jutottam semmire. Küzdöttem egy darabig, próbálkoztam, de értelme nem volt. Hát beletörődtem. Megcsalni nem lennék képes, és szerintem ő sem engem, de nem hiszem, hogy ez bármelyikünknek is jó így ahogy van. Vágyom a boldogságra, de már nem hiszek benne, hogy egymás mellett lesz az is :( Szétmenni meg pont a gyerek és az anyagiak miatt nem tudunk. Szóval én is egy "lakótárs kapcsolatban" tengődöm...
2012. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

ugyanmár! az új kapcsolatban ugyanígy elmúlik a varázs, és nem sok férfi nevelgeti szívesen más 'kölkét'.


tarts szeretőt, kötöttségek nélkül. ha innentől nyitott házasságban éltek a férjeddel, akkor mindketten lehettek boldogok, és otthon sem lesz feszkó. addig lépj, amíg viszonylag normális a viszony.

2012. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
nagyon gyulolom már de nincs rá anyagi fedezet hogy egyedul legyek!!!annyi keseruséget okozott már hát fizessen most már o rezsit:(
2012. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!