Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Él még itt más is úgy a...

Él még itt más is úgy a házastársával, mint lakótársak?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok?

Én rühellem a pofáját is, de nincs elég pénzünk, hogy külön menjünk, és a gyerekeket is 'kényelmesebb' együtt nevelni. De ennyi. Én nagyon rosszul viselem.


2012. okt. 11. 19:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
64%
Még egyszer leírom, az utolsónak van igaza.Nem szívesen nevelik más kölkét -saját tapasztalat!- plusz a gyerekek sem szívesen próbálgatnak pótapukákat. Ez van,ha az ember már megszívta próbáljon minnél jobbat kihozni a dologból.
2012. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
Motivációnak meg azt írnám a férfi oldalnak. Ha lelép nem fog tudni hatni a gyerekére,mert egy hétvégi apuka szinte semmit nem ér,kicsúszik kezéből az írányitás csak fizethet, ennyi marad neki.
2012. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
nálunk annyi a "könnyítés",hogy nincs gyermek. 35.f.
2012. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
93%
Nekem úgy fáj a lelkem, mintha minden nap a fogam húznák. Nem ezt érdemlem, nem erre vágyom. Hiába próbálkozom, erő felett nincs eredménye. Ha megölelem, "ne tehénkedj rám" - a válasz. Csak 2 éve vagyunk házasok, van egy gyerekünk is. Folyton várom, hogy majd jobb lesz és vannak olyan korszakok, hogy jobb is lesz. Legutoljára a jó korszak 2 hónapig tartott egy év "rossz korszak" után és úgy ért véget, hogy mintha semmi sem történt volna. A jó korszakban van szex és beszélgetés, máskor hetekig semmi. Hogy mitől jobb néha nem tudom, de nem így akarok élni, várok valamire, ami lehet csak egy elhatározás, de ahhoz bátorság kell, nagyon sok és pénz.
2012. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
96%

Hát elég durva amit írtok én is így voltam a férjem végül meghalt váratlanul ez lett a vége...

Mivel gyerekek nálunk is vannak normális pasit nem találtam egy kicsit selejtes az új apuka de azért rendes

2012. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%

Jól lepontozták a 11-es válaszom. Pedig rendesen elváltam 28 évesen és 10 évig szívtam a próbálkozások miatt. Mert ugye,hogy meglegyen a szenvedély,tisztességes legyen és felvállalja a gyerekeim nem jött be. a 3-ból egy jött be folyamatosan. Majd mégis férjhez mentem. Nagyon rossz mostohaapuka és a szerelem is elmúlt. ezért írom,hogy inkább nyitott kapcsolatban maradtam volna az első férjemmel.

De látom sokan vannak igy vagy hasonlókép.

2012. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
Körbenézek a baráti körömbe és mindenhol boldog házasságot találok. Kivéve mi. Azt hittem, hogy nem sok ilyen pár van. Válaszokból nézve sajnos sok. Én idegileg totál kivagyok. Mi is az anyagiak és a gyerek miatt vagyunk egy lakásban. :(
2012. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi selejtes embert egy rakáson...
2012. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%
Mi is éldegéltünk egymás mellett, de nekem nem lett volna bátorságom kilépni a házasságból. Túl sokat hallottam tőle, hogy kinek kellenék két gyerekkel, nézzek már magamra...stb. Aztán összejött valakivel a drágám, és lelépett csapot papot itthagyva. Egyedül maradtam két gyerekkel (egyik 10 éves volt, a másik éppen akkor született)és egy ideig borzasztóan sajnáltam magam. Aztán ahogy telt az idő, magamra találtam, sőt mára boldog kapcsolatban élek. Nem selejtes a pasas, kettőnk három gyereke is jól megfér egymással, és pedig sosem éreztem magam ilyen jól. Igazi TÁRSAM van, és boldog vagyok. Ha beszélőviszonyban lennék a volt férjemmel, megköszönném neki, hogy hátat fordított a házasságunknak, mert bizony én még mindig kenegetném a tejszínhabot a sz*rra..
2012. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Hát én is így vagyok. Nem utálom, csak kihült a dolog.Vagy 15 éven át reménykedtem hogy jobb lesz. Fokozatosan de biztosan eltűnt a vonzalom. Barátok vagyunk. A 3 gyerekemet nevelgetem, a témánk a gyereknevelés. Szex volt hogy több mint 1 évig nem volt - hiányzik. Ha kezdeményezek, akkor talán 50 %. Eddig 1 alkalommal csaltam meg, azonnal szerelmes lettem - de az ember 3 gyerekkel nem ugrándozik - szerintem ez felelőtlenség lenne. Sajnos nálam a szerelem több éves mindig, így folyamatosan szívok azóta is, lehet hogy a nyitott kapcsolatot nem nekem találták ki. Nem gondoltam hogy ennyien vagyunk így...
2012. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!