Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a párod lépten-...

Mit tennél, ha a párod lépten-nyomon szidná, ócsárolná a szüleidet?

Figyelt kérdés
Ő meg van róla győződve, hogy igaza van, és trágár szavakat is használ. Te is meg vagy róla győződve, hogy nincs igaza, és többször szóltál már, hogy a dolog bántó.

2012. okt. 11. 12:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet használna ha komolyan elmondanád neki amit itt. Hogy kezded meggyűlölni.
2012. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha nem használna én tuti neki ugrottam volna már. Sajna ilyen nő vagyok
2012. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Quorra ***** válasza:
100%
Kidobnám, mint macskát sz*rni.
2012. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
elválnék.
2012. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt így leszólnátok a férjét,várjatok már azért egy kicsit!


Konkrétumokat légyszíves írjál már kérdező!

Miért szokta őket szidni,hogyan?

Sosem adtak rá okot,hogy ennyire ne kedvelje őket?

2012. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kábé a gazdasági világválságért is őket okolja.

Nem tettek semmi rosszat a szüleim, sőt mindig csak segítettek, de úgy látszik egyeseknek nem eleget.

Szerintem a fő baja az, hogy nekem még élnek a szüleim, neki meg nem. (így persze ismeretlenül kell elfogadnom, hogy az övéi szentek voltak)

2012. okt. 11. 19:36
 17/19 anonim ***** válasza:

akkor itt lehet a kutya elásva.

ki kéne deríteni, hogy neki milyen volt a kapcsolata a szüleivel.

bizonyára egy rakás kaka, és most -mivel rajtuk már nem élheti ki- kiéli a te szüleiden a sértettségét.


ettől függetlenül undorítónak tartom az ilyesmit. aki az én anyámra egy szót is szól, az onnantól minimum halott. de hogy nem a párom, az is tuti.

2012. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát ha ok nélkül tenné,akkor én nekimennék,vagy pofán b@sznám,már bocsánat!

De én ismerem a másik oldalt is,én amikor a párommal összejöttem,és másfél évig nem volt munkám,a páromnak meg igen, ő mondta hogy költözzek hozzá,én hozzáköltöztem,megbeszéltük hogy azon leszek,hogy hamar elhelyezkedjek én is.

Anyumék nem tudtak segíteni,mert lakás kölcsönt fizettek,de nem is voltam már gyerek.

A lényeg az,hogy megkaptam az anyjától(aki nem is velünk lakott)ezalatt a fél évig rendszeresen,hogy milyen r.hadékok anyámék,hogy nem küldenek pénzt az ellátásomra,d.göljenek meg,én meg hogy képzelem,hogy a páromhoz költöztem.

Na őt néha én is szidtam,a párom meg egy szót se szólt,azt mondta igazam van.

2012. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Synesztro ***** válasza:
100%
Én már elváltam. Nálam dettóra ez volt a gond, csak még ennél is súlyosabb. Nekem a barátaimat is górcső alá vették, és teljesen irányítani akarták az életemet is. Párom folyton szidalmazta a szüleimet, az anyjáékkal együtt. A barátaimat el kellett volna zavarnom magam mellől mert nekem ugye már családom van. Ehhez képest ők utasítottak, disznótorok, esetleg építkezések alkalmával, hogy szóljak a barátaimnak, lehet ám jönni segíteni.:S Anyámék pénzeltek minket, mégis az ő szülei voltak a mintaszülők, akik többek közt mikor 2szer összekaptunk velük, a távollétünkben BE IS TÖRTEK! a lakásunkba, rendőrök útján kaptuk vissza az értékeinket is. De még mindig az én apám az alkoholista az én anyám a nagyothalló takarítási mániás h#lye, és még sorolhatnám. A történet marha egyszerűen végződött. 2 éve nem a feleségem. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.:S
2012. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!