Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a párod lépten-...

Mit tennél, ha a párod lépten-nyomon szidná, ócsárolná a szüleidet?

Figyelt kérdés
Ő meg van róla győződve, hogy igaza van, és trágár szavakat is használ. Te is meg vagy róla győződve, hogy nincs igaza, és többször szóltál már, hogy a dolog bántó.

2012. okt. 11. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom miről beszélsz, nálam is ez volt, de kikértem magamnak és elmondtam, ha valami nem tetszik, akkor nem vagyok rá kiváncsi, úgy ahogy ő sem énrám! Azóta hallgat.

Bebizonyítottam számtalanszor, hogy az enyéim ugranak ha baj van, az ővéi le se trotyizzák az életünket, ergó az enyéimnek tartozunk tisztelettel, nem nekik.

2012. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném, hogy ne tegye. Ha így gondolja, hát gondolja így, megváltoztatni a véleményét nem tudod, de akkor tartsa magába és ne rontsa a hangulatot a beszólásaival.
2012. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyszer már borítottam a bilit és még a válást és megemlítettem, akkor pár hónapra csend lett, de most újra nagy a szája. Egészen meggyűlöltem emiatt. Undorodom attól, ahogy viselkedik.
2012. okt. 11. 12:25
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha többszöri felszólításra sem hagyná abba, akkor szépen költözhetne az ő tökéletes családjához.
2012. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Mond meg a párodnak mossa ki a mocskos pofáját szappannal mielőtt a szüleidről beszél!
2012. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok, nagyon tetszik az utolsó hozzászóló!
2012. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg én nem bántom az ő szüleit, addig ő se vegye a szájára za én családomat. Lehet, hogy vannak dolgok amik nem tetszenek, de mindig kimondottan ügyelek rá, hogy normál hangnemben mondjam el a dolgokat.
2012. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után már nem lenne a párom.
2012. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem képes abbahagyni kérésre, akkor egy idő múlva lelépnék.

Még akkor is rosszul esne, ha a szüleim rászolgáltak volna, hiszen nem az ő tiszte elítélni őket. De mivel szépen felneveltek, mindent megadtak nekem, és a mindenkor aktuális pasimat is szívesen, legalábbis normálisan fogadták, semmi jogalapja nem lenne.

2012. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrném, hogy szidja azokat az embereket, akik felneveltek, etettek, ruháztak, iskoláztattak.
2012. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!