Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rávennéd a szüleidet, hogy...

Rávennéd a szüleidet, hogy veled menjenek, vagy ne?

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözöm egy másik országba. Tudom, hogy érdekli őket az a város, és 10 éve nem voltak sehol nyaralni, vagy akár csak egy hposszúhétvégére sem. Egyedül szerettem volna menni, de gonoltam, hogyha úgyis megyek, miért ne jöhetnének ők is, legalább "nyaralunk" egyet? Szerintetek jó ötlet, vagy nem? Ha igen, hogyan győznétek meg őket?
2012. szept. 19. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik az ötlet. A meggyőzés azon múlik, hogy pénzügyileg, "mozgásilag" esetleg munkaügyileg ütközik-e problémába náluk a dolog.
2012. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarnának jönni, akkor nem erőltetném, de pár hónap múlva, amikor már berendezkedtem, akkor meghívnám őket, mondván hogy szeretném, ha látnák hogyan alakul az életem. Ha megtehetem, akkor még a jegyet is kifizetném nekik, nehogy ezen múljon!

Én tudom, hogy a szüleim tudni akarnának arról, hogy hol és hogyan élek, így azt hiszem nem kéne őket sokat győzködni. Az viszont lehet, hogy amikor költözök, nem akarnának láb alatt lenni, hogy a cuccaimon kívül őket is "rakosgatni" kelljen a lakásban, még ha ez így csúnyán is hangzik.

2012. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!