Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítod a szüleidet? És...

Hogy szólítod a szüleidet? És ők téged?

Figyelt kérdés
A legtöbben gondolom anya/apa. de van aki a keresztnevükön, vagy valami becenéven szólítja a szüleit? És ők téged a neveden szólítanak, vagy becézgetnek?
2012. szept. 9. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Anya, apa.


Ők meg Reba, Rebeka. :D

2012. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én úgy őket, hogy anyu és apu vagy anya és apa, de ők engem leginkább simán a keresztnevemen, meg legtöbbször nem szólítanak sehogy csak rátérnek a lényegre: "szia, hogy vagy?...hozd már ide, stb".
2012. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én anya/apa vagy anyu/apu. Ők engem a keresztnevemen, vagy pedig a becenevemen: Totyusnak hívnak (hosszú gyerekkori sztoriból ragadt rám ez a név).
2012. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Keresztnevükön szólítom őket, ők nem szólítanak sehogy.
2012. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szaffi123 ***** válasza:

Anya/Apa ők Szabi/Szabina


TE?kérdező

2012. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

anyu (apum nincs)

és Petrának..:D

A mamám elég érdekes:D Mindig le Petyuskáz amitől a hideg ráz :

2012. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Anyu/apu.


Ők pedig a keresztnevemen szólítanak.

2012. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Anya/apa, ők teljes keresztnéven (amit nem szeretek, mindenki más a becézett formáján szólít, viszont ők csecsemőkorom óta így szokták meg).

Apám néha "Csillagom"-nak, ami nyilvános helyen, 30 évesen néha kicsit kellemetlen :)

2012. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Anyu/apu, ők pedig a keresztnevemen szólítanak.
2012. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Anyu, apu, ők a nevemen, kisebb koromban kis galambom v ilyesmi. Mostanában is van még a kislányom, illetve apukámtól a -ke. Van egyáltalán olyan M.o-on, aki valóban papának, mamának szólítja v emlegeti a szüleit, ahogy azt hosszú évekig próbálta velünk elhitetni Horváth Ádám? LOL
2012. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!