Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítod a szüleidet? És...

Hogy szólítod a szüleidet? És ők téged?

Figyelt kérdés
A legtöbben gondolom anya/apa. de van aki a keresztnevükön, vagy valami becenéven szólítja a szüleit? És ők téged a neveden szólítanak, vagy becézgetnek?
2012. szept. 9. 10:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

" Van egyáltalán olyan M.o-on, aki valóban papának, mamának szólítja v emlegeti a szüleit(...)"

Unokatestvérem úgy szólítja a szüleit, sokunknak furcsa, de hát ő dolguk, nincs ebben semmi rossz.

2012. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én anyukámat kb. 5-6 éves koromig hívtam anyának, utána ráragadt egy egyedi becenév, és azóta nem csak én de minden ismerős úgy szólítja. Apámat a keresztnevén, mert őt meg már felnőttként ismertem meg és valahogy nem tudnám neki azt mondani hogy "apa". Ők a rendes nevemen hívnak, anyukám nem nyilvános Pocoknak vagy Manónak, amit már megszoktam de azért így belegondolva 25 évesen kicsit vicces =D
2012. szept. 9. 12:26
 13/21 anonim ***** válasza:

fateromat, csak balfa.sznak vagy balféknek hívom. Megtagadtam, mint apát...mert soha nem volt az. A szememben bukott mint ember, mint férj, mint apa...mindenhogyan. Anyumat, meg anyának vagy Margitkának.

27/nő

2012. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sehogyan. Csak mondom, "hallod", "figyelj", stb... Ha beszélek róluk másnak, akkor anyám, apám...

Ők a nevemen.

2012. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Édesanya(édesapám már nem él),ő meg a keresztnevemen


15/L

2012. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én őt: Mama, mamaszita, kolbász

Ő engem: Babaszita, Szita, Kicsikém, Életem, nevemen becézve.

2012. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, nem tudom miért gondoltam anyósomra, úgy értettem. A szüleimet csak anyu, apu, ők engem a nevemen.
2012. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már sehogyan sem.
2012. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Apa/apu/édesapám/ apaaaaaaaaaaaaaaaaa *--* (pénz kell)

anya/anyu/édösanyááám :D

ők meg a keresztnevemen :D

2012. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Anyuka+Apuka!=)

Engem meg Dodinak...(Dorinának hívnak,kiskoromba ragadt rám a becézés...) =)

2012. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!