Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tudnád hagyni a párod,...

Itt tudnád hagyni a párod, szerelmed hogy külföldre menj?

Figyelt kérdés

A környezetembe rengeteg olyat látok,hogy férfiak 1-2 hónapra szerelmet,barátnőt,családot itthagyva mennek ki dolgozni.De nem értem,hogy tudnak elindulni, amikor tudják milyen soká jöhetnek haza.


Neked lenne erőd itthagyni a szerelmed,ha anyagilag annyira megvagy szorulva ?

Egyáltalán szereti az a párját aki elmegy?


2012. okt. 5. 19:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és ezt huzamosabb ideig húzva,többször visszamenve.
2012. okt. 5. 19:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a pénz az nagy úr


ha 3 hónap alatt annyit tudnak keresni mint itt 1 év alatt akkor simán


eléggé egy buta kérdés -- ha nem szeretné akkor valszeg nem vállalna be több hónap különélést


a muszáj az mindig felülírja a legnagyobb szerelmet is

2012. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szükség nagy úr !!! Az én férjem is külföldön dolgozik,és van egy kislányunk is. Nem szórakozásból ment ki,hanem éppen azért mert NAGYON SZERET bennünket,és mindent megtesz értünk :) !Sajnos itt nem boldogultunk... Amikor jött a lehetőség átrágtuk a dolgot és úgy döntöttünk belevágunk! Nagyon nehéz mindkét félnek,de ha vannak célok,ki lehet birni! Nem sokára mi is költözünk utána ;) !
2012. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ebben a cipőben járunk. Anyagilag nem vagyunk eleresztve, sőt. Ráadásul jön a baba... szóval ahogy előttem is írta valaki a kényszer nagy úr. Bár nagyon nehéz mind a kettőnknek, hogy főleg most nem lehetünk együtt, de ha másért nem a kisbabánkért ki kell bírnunk.
2012. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az enyém PONT azért akar elmenni, mert nagyon nagyon kell a pénz.Választhat, vagy kimegy és kijövünk a gödörből, vagy csomagolunk és megyünk a híd alá télire.

A szerelem nem függ a távolságtól.Ha pedig mindketten tudjátok, hogy csak így érhettek célt, csak így, ennek árán indulhattok el az életben, akkor bele kell vágni, főleg ha van rá lehetőség.


Ha nekem lett volna, vagy most lenne módom kimenni, gondolkozás nélkül megtenném.A kettőnk jövője a tét,és a jövendőbeli gyermekünké.

2012. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm párja vagy 10 éve csinálja ezt. Én nem bírnám ki, egyik oldalról sem. Se nem mint itthon lévő nő, sem mint külföldön dolgozó fél. Vagy mindketten mennénk, vagy egyikünk sem.

Sajnos hallottam ismerősöktől, akik kint dolgoznak, mit művelnek odakint a hős apukák/férjek/párok. Megvan a maguk nője ott is. Volt olyan, aki az ismerősömmel (nővel) jött össze, közben otthon két gyermeke és felesége volt. Még haza is vitte, mikor jött haza a családhoz, tett egy kört és elvitte a szeretőjét is haza.

2012. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mennék. A legfontosabb dolgok miatt az életemben. Családom, szerelmem, lovaim és más állataim, barátaim, hazám. Megkaptam már hogy röghöz kötött vagyok... Mindegy, nincs is jobb a Dél-Alföldnél :)
2012. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm ment ki 1 évre Németországba nyelvet tanulni! Én nem hagytam volna itt és ezen sokszor össze is veszünk! Azt mondta ki fogjuk bírni és nagyon szeret, de szerintem ha ez így lenne nem ment volna ki csupán nyelvtanulás miatt! Ráadásul 2 havonta fog hazajárni és soha nem mondja hogy hiányzok! Én tuti nem fogom kibirni az 1 évet ezt mondtam is neki föleg igy hogy ugy érzem csak kolonc vagyok a hátán! ha ez továbbra is igy megy akkor szakítani fogok!!


Ha anyagilag meg lennék szorulva akkor kimennék talán, de havonta egyszer legalább hazautaznék vagy vinném a barátnőmet is! másképp én nem bírnám!

2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pár hónap, az semmi!

Még egy évet is ki lehet bírni, ha utána sokkal jobb lesz NEKÜNK anyagilag.


Aki elmegy, az lehet, hogy éppen szerelemből teszi, kibírja, csak azért, hogy haladjanak a szerelmével egyről a kettőre.

2012. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont most megy Németországba a párom. Éppen a vonaton van, ezért nézelődök most az ilyen kérdések között.

Bennem fel sem vetődött a kérdés, hogy ne szeretne azért mert elmegy. Én is akartam, hogy menjen, teljes mértékben támogatom őt. Remélem karácsonykor találkozunk.

Én nem tudtam volna itt hagyni, mert félnék egyedül elmenni olyan messze. 1 év múlva, ha végzek a sulival, megyek utána.

2012. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!