Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert baj az ha a lanynak...

Miert baj az ha a lanynak tobb penze van mint a fiunak?

Figyelt kérdés

Ma is veszekedtunk a parommal, apro dolgok miatt ma pl azert mert kertem hogy aludjon itt, erre o mondta hogy reggel elfog kesni a munkabol ha megint nalam alszik, en felajanlottam hogy igye el reggel az autom (akkor legalabb holnap is talalkozunk), es megint vita lett belole.

ugy erzem zavarja hogy nekem van kocsim. Sokat dolgozik es alberletben lakik a szulok nem tudnak segiteni neki.

Nekem nagyon rossz erzes hogy tudom a ho vegen alig van mar penze, de felek segiteni neki mert biztos nem fogadja el es ideges is lesz.

Ha veszek neki valami, most pl.egy bakancsot mert jon a hideg es nincs neki, megkoszoni de latszik hogy nem orul neki fel sem probalta csak ledobta a kanapera. Harom eve vagyunk egyutt es mindig azt mondja elobb ossze szedi magat csak aztan koltozunk ossze.

Szeretem nem akarom elhagyni azt ne is irjatok.

Mit tehetnek hogy megvaltozon?


2012. szept. 28. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez egy örök probléma, és az is marad. Van aki elég intelligens, hogy elviselje, és túllépjen rajta, van olyan pasi aki nem. A te pasasod elég normálisnak látszik, mert nem teszi a megjegyzéseket, hogy te milyen "gazdag" vagy, meg persze mert te megengedheted magadnak, csak bántja, ha veszel neki valamit. Ez teljesen normális keretek között van. Ha olyan lenne mint az előző válaszoló exférje, hogy rinyál és irigykedik rád, na akkor mondanám hogy lapát. De így nem.


A válasz, hogy mit tegyél, semmit. Azt nézd amit ő szeretne. Ha neki rosszul esik ha veszel neki kabátot, akkor ne vegyél. Vagy vegyél a turkálóba vagy vaterán, és azt engedd hogy kifizesse. Mert akkor annyit segítettél hogy olcsón találtál. A férfiakat bántja, hogy pénzt kapnak (akár ajándék formájában) egy nőtől akit szeretnek, és akiről ők szeretnének gondoskodni. Hiába magyarázod hogy neked ez semmi, és hogy téged azt tesz boldoggá ha megveheted. Ez szánalmas a szemükben. Ez van. El kell fogadni.


Én is ilyen nő vagyok, volt már nem is egy pasi aki emiatt lépett le, vagy éppen kiraktam mert elegem volt az irigykedéséből. De aki ilyen, az menjen a fenébe. ha ennyi esze van :)


Esetleg munkalehetőség után nézhetsz. hátha találsz valami neki valót, ami még kiegészítést fizet. De semmi többet. Engedd hogy magától összeszedje magát, és öröme legyen abból hogy feljebb jut, és megvegye magának vagy neked amit szeretne.


34/N

2012. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sok férfi ilyen, zavarja őket, mert ők a nagy hímek.

Azért vigyázz vele, mert aki ezt nem képes feldolgozni, elég nagy hülyeségeket is tehet, és borzalmasan megbánthat nagy sértettségében...

2012. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi is kicsit hasonló helyzetben vagyunk, de azért ennyire nem vészes.

A páromnak szerencsére jól fizető munkája, és keresett szakmája van, de az ő "popója alá nem toltak lakást". (amúgy én is utálom, mikor ilyenekkel cseszegetnek az emberek)


Ha nem akarod, hogy sértődés legyen, akkor okosan kell megoldani az ajándékozást, ill. az apróbb segítségeket, szívességeket.

támogasd őt, hogy tanulhasson valami jó szakmát, és sikerüljön neki minél hamarabb előre lépni.


azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy eddigi életem során láttam már sok házasságot-kapcsolatot közelről, és a ministatisztikám szerint sok férfi, akinek alacsonyabb a társadalmi presztízse, gyakran megcsalja a párját, mert valamivel be akarja magának bizonyítani, hogy azért neki is van töke...


szóval ha azt szeretnéd, hogy a párodnak épüljön, és ne rombolódjon az önbecsülése, segítened kell neki egy normális, jól fizető állást találni, amivel bebizonyíthatja a világnak, és persze saját magának, hogy nem egy kitartott senki, hanem komoly, magabiztos férfi.

2012. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

12: "Sok férfi ilyen, zavarja őket, mert ők a nagy hímek. "


Na igen. De akkor itt van az, hogy ne menjünk hozzá nálunk szegényebbhez, mert az őt zavarja. Ha pedig nálunk jómódúbbat keresünk, akkor meg pénzéhes r.bancok vagyunk.

2012. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!