Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ők voltak bunkók vagy én...

Ők voltak bunkók vagy én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos babám van, de a terhességem 8. hónapjáig bejártam dolgozni. A múlt hónap elején volt egy céges buli. Előző nap már tök be voltam sózva hogy végre látom a kolléganőimet akikkel nagyon jóba vagyunk. Mert amióta szültem talán 1-2x telefonon beszéltünk, vagy írtak mélt, de nem találkoztunk. Annyira vártam már a napot mert már kicsit depis voltam az itthonlétbe, ráadásul egyedül. Odaértem a bulira a párommal, babámmal, mindenki köszönt puszival, de jó hogy itt vagytok, jaj de cuki a baba stb. A kolléganőim is. Tarott fejenként 1 percig. De ennyi. Aztán amikor odamentem hozzájuk hogy végre beszélgessünk mert főleg őmiattuk mentem, akkor csak azt éreztem hogy nem akarnak beszélgetni velem. Kérdem hogy mi újság, hogy vannak. A válasz flegmán hangzott: mi lenne? semmi. Aztán azt mondták hogy most mérgesek vmi céges dolog miatt. De erről én mit tehetek? Értem hogy mérgesek voltak, de attól nem lehet beszélgetni? Aztán ott állok mint egy idióta, odajön mellém még vki, aztán azzal elkezdtek beszélgetni, mintha én ott sem lennék. Ez tök rosszul esett. Ott is hagytam őket, na rám itt nincs szükség, mással beszélgettem. Eltelt kb. 2 hét, mire írtak nekem néhány sort, hogy vagyok mi újság. Én meg szépen elmondtam hogy köszi jól vagyok és leírtam őszintén mennyire megbántottak. Eltelt 3 hét és semmi, se egy telefon, se egy mél, se semmi. Holott állítólag jó barátnők vagyunk, amig ott dolgoztam sülve-főve együtt voltunk, néha még közös progi is volt munka után. Én innentől lezártam ezt a dolgot, meg az ún. barátságot. De még mindig bánt a dolog.
2009. aug. 2. 10:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Húh! Nem én voltam egyedül e problémával. Sokáig azt hittem én is hogy a munkahelyi barátság létezik, de nem is munkahelyi inkább, hogy maga a barátság létrejött. Aztán mikor én vagy a másik új munkahelyre ment egyszer csak azt vettem észre, hogy futok a barátaim után, mert hittem hogy azon túl is tart. Leveleket írtam, hogy tartsuk a kapcsolatot. Ök nem. Volt hogy 3 év múlva találkoztam egy régi koleganős barátnőmmel. Mi volt az első szava, hogy hát miért nem írok neki? Közöltem vele nem látom, hogy levágták volna a kezét. Fél évig futottam mindegyik után aztán befejeztem. Mostmár nem is barátkozom. A két legjobb barátnőm is eltünt mert vidékre költöztek. Én meg eszem a kefét mert nincs már kivel jókat beszélni és összejönni. Szar érzés. :(
2009. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Én is így voltam. Veszélyeztetett terhesként betegállományban voltam. Egy kolléganő kivételével senki nem hívott fel, hogy mi van velem. Pletykákból hallottam, hogy csak azért vagyok otthon, mert nem akarok dolgozni.

Miután megszültem, egy férfi kollégám jött meglátogatni! Ez rosszul esett, mert nálunk a melóban "divat" volt babalátogatóba menni. Egyszer felhívott az egyik kolléganőm (a gyerekem akkor kb. 7-8 hónapos lehetett), hogy jönnének egy páran meglátogatni. Örültem neki, megbeszéltük, hogy a következő héten pénteken jönnek, szóltam anyumban, hogy süssön valamit, erre azon a héten szerdán lemondta a csaj, hogy neki sem jó, meg még másnak sem, majd hív, hogy mikor jönnek. Hát azóta jönnek... Mivel a volt férjemmel egy munkahelyen dolgoztunk őt kérdezgették, hogy mikor viszem be a babát. Ezek után... a ******-t gondoltam. Utána vissza mentem dolgozni és mondtam, hogy rosszul esett, magyarázkodtak: az a csaj aki telefonon hívott azt mondta a többieknek, hogy én húztam a szám és én mondtam le a pénteket és amikor másik napról volt szó én kifogásokat kerestem és ezért nem jöttek. Mondtam, hogy hagyjuk, nem haragszok, de nem felejtek. Elmondtam az én verziómat is. Azóta elment az a kolléganőm szülni aki telefonon hívott anno, két gyereke is van, de egyiknél sem látogattam meg.

2009. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én 16 éves vagyok és mikor beteg vagyok 1-2 hétig hiányzok a sulibol és már hozzám sem szolnak :Sez sajnos ilyen..
2009. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!